11:06 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Aukščiausią Lietuvos statinį — Vilniaus televizijos bokštą — planuojama rekonstruoti per artimiausius trejus metus

  VILNIUS, spalio 18 — Sputnik. Visuomenei bus pakartotinai pristatyta Vilniaus televizijos bokšto rekonstrukcija, praneša Lietuvos radijo ir televizijos centras.

  Nors Vilniaus TV bokšto rekonstrukcija visuomenei jau buvo pristatyta prieš dvejus metus, iškilo poreikis pakartotiniam pristatymui, kuris vyks spalio 22 vyks 17 valandą Vilniaus televizijos bokšte.

  Экскурсия на телебашню в Вильнюсе
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Aukščiausią Lietuvos statinį planuojama per artimiausius trejus metus rekonstruoti ir šiam rekonstrukcijos projektui suteikti valstybei svarbaus ekonominio projekto statusą, rašoma pranešime.

  Rekonstrukcijos projekte skelbiama, kad bus rekonstruojamas pats bokštas, vietoje administracinio pastato bus įrengtas viešasis tualetas, po kompleksu bus statoma automobilių stovėjimo aikštelė. Be to, bus sutvarkyta teritorija aplink Televizijos bokšto. Detaliau su projektiniais pasiūlymais galima susipažinti čia.

  Vilniaus TV bokštas yra aukščiausias statinys šalyje ir patenka tarp aukščiausių pasaulio televizijos bokštų. Bokšto aukštis yra 326,4 m, o besisukanti apžvalgos aikštelė įkurta 165 m aukštyje esančioje bokšto žiedinėje dalyje.

  Lietuvos radijo ir televizijos centro statinių kompleksas įtrauktas į nekilnojamųjų kultūros vertybių sąrašą kaip nacionalinės reikšmės objektas. Televizijos bokštui suteiktas ypatingo statinio ir strateginio objekto statusas.

  Dar šia tema

  Prasidėjo Medininkų pasienio kontrolės punkto rekonstrukcija
  Tegai:
  Vilniaus televizijos bokštas

  Svarbiausios temos