16:50 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Automobilio salone rasta suktinė su augalinės kilmės medžiaga bei augalinės kilmės medžiagos dalys

  VILNIUS, spalio 19 — Sputnik. Vilniaus rajone persekiojant nestojusį automobilį, pareigūnas iššovė iš tarnybinio ginklo į automobilį, rašo Lietuvos policijos departamentas.

  Incidentas įvyko sekmadienį apie 03:10 Šumsko plente, policijos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis "Škoda Octavia".

  Persekiojant nestojusį automobilį, pareigūnas iš tarnybinio pistoleto "Glock 19" iššovė 9 šūvius į automobilį (peršauta kairės pusės galinio rato padanga).

  Tuomet apie 03:40 Vilniaus rajone, Kyviškių kaime, persekiojamas automobilis nuvažiavo nuo kelio ir sustojo. Iš automobilio iššokę du asmenys bandė pabėgti, tačiau buvo sulaikyti.

  Policijos duomenimis, automobilį vairavęs neblaivus (1,39 prom.) vyras, gimęs 1988 metais, sulaikymo metu pasipriešino pareigūnui, gimusiam 1998 metais, kuris, suteikus medicininę pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

  Vairavęs asmuo ir kartu važiavęs vyras, gimęs 1986 metais, uždaryti į areštinę. Automobilio salone rasta suktinė su augalinės kilmės medžiaga bei augalinės kilmės medžiagos dalys (įtariama, kad tai narkotinės medžiagos).

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Dar šia tema

  Vilniaus rajone policija sulaikė didelę kontrabandinių cigarečių partiją — video
  Vilkaviškio rajone policija sučiupo neblaivų pasienietį prie vairo
  Šiauliuose, važiuojamojoje kelio dalyje, rastas mirusio vyro kūnas
  Tegai:
  policija, Vilniaus rajonas

  Svarbiausios temos