19:47 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  VSAT teigimu, vyras buvo uždarytas į areštinę, o vėliau skyrus rašytinį pasižadėjimą neišvykti jis paleistas. Automobilis ir cigaretės saugomi Pagėgių pasienio rinktinėje

  VILNIUS, spalio 19 — Sputnik. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pasieniečiai autostradoje Kauno ribose sulaikė Kauno rajono gyventojo vairuotą automobilį "Škoda Octavia", kuriuo buvo gabenama 7500 pakelių baltarusiškų cigarečių, praneša VSAT.

  Pranešama, kad penktadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties skyriaus Pagėgių komandos pareigūnai su VSAT kelyje Vilnius–Kaunas, Kauno ribose, sustabdė automobilį "Škoda Octavia", kurį vairavo 29-erių Kauno rajono gyventojas.

  "Patikros metu mašinos salone ir bagažinėje aptikta 7500 pakelių cigarečių "NZ Gold Super Slim" su baltarusiškomis banderolėmis", — teigiama pranešime.

  Pažymima, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Už tai numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų. Pabrėžiama, kad tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūra.

  VSAT teigimu, vyras buvo uždarytas į areštinę, o vėliau skyrus rašytinį pasižadėjimą neišvykti jis paleistas. Automobilis ir cigaretės saugomi Pagėgių pasienio rinktinėje.

  Dar šia tema

  Šiauliuose, važiuojamojoje kelio dalyje, rastas mirusio vyro kūnas
  Sulaikyta naudotų automobilių rinkoje veikusi asmenų grupė — video
  Tegai:
  Kaunas, cigarečių kontrabanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos