04:39 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1124)

  Iš viso nuo koronaviruso pandemijos pradžios COVID-19 diagnozuota 26 "Maximos" darbuotojams, iš kurių 19 darbuotojų yra pilnai pasveikę ir sugrįžę į darbus

  VILNIUS, spalio 22 — Sputnik. Trečiadienį Šiauliuose esančios "Maxima XX" parduotuvės administracijos darbuotojai bei Joniškio "Maxima XX" parduotuvės kasininkei nustatytas koronavirusas, praneša prekybos tinklo spaudos tarnyba.

  Prekybos tinklo "Maxima" atstovai nurodo, kad šiuo metu neturi žinių, kad daugiau Šiauliuose, Tilžės gatvėje 225, ir Joniškyje, Upytės gatvėje 19, esančių "Maxima XX" parduotuvių darbuotojų jaustų COVID-19 būdingus simptomus.

  "Abi darbuotojos gydosi namuose, taip pat saviizoliavosi ir kiti "Maxima" darbuotojai, kurie turėjo galimai artimą kontaktą su COVID-19 užsikrėtusia kolegе", — sakė prekybos tinklo "Maxima" komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

  Šiaulių "Maxima XX" parduotuvės administracijos darbuotoja paskutinį kartą darbe buvo spalio 16 dieną. Jai COVID-19 testas buvo atliktas spalio 20 dieną. Kaip pranešama, artimo sąlyčio nei su pirkėjais, nei kitais toje pačioje "Maximos" parduotuvėje dirbančiais kolegomis nebuvo.  

  Joniškio "Maxima XX" parduotuvės kasininkė paskutinį kartą darbe buvo spalio 17 dieną. Jai COVID-19 testas buvo atliktas spalio 20 dieną. Darbuotoja pirkėjus aptarnavo kasoje, kurioje įrengta apsauginio organinio stiklo pertvara. Galimai artimas kontaktas buvo su dviem kolegomis, kurie šiuo metu saviizoliuojasi namuose.  

  Dvylikoje šalies savivaldybių, kur nuo spalio 26 dienos bus įvestas karantinas, apsiperkantiems "Maximos" parduotuvėse bus galimybė nemokamai gauti vienkartinę veido kaukę. Šiuo metu nemokamai apsauginės veido kaukės yra dalinamos Raseiniuose, kur yra įvestas lokalus karantinas.

  Iš viso nuo koronaviruso pandemijos pradžios COVID-19 susirgimai yra diagnozuoti 26 "Maximos" darbuotojams, iš kurių 19 darbuotojų yra pilnai pasveikę ir sugrįžę į darbus. Iki šiol dėl COVID-19 yra ištirti 773 prekybos tinklo "Maxima" darbuotojai. Šiuo metu 10 darbuotojų testo atsakymų dar laukiama.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1124)

  Dar šia tema

  Savivaldybės pagal COVID-19 sergamumą bus skirstomos į šviesoforo spalvų zonas
  Kariuomenė skirs karius į pagalbą Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui
  Veryga papasakojo, kokiu atveju globos įstaigų pacientai bus vežami į ligonines
  Tegai:
  Maxima LT, koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos