00:49 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1865
 • RUB90.1119
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (645)

  Šiuo metu daugelis tarptautinių autobusų maršrutų visiškai neveikia. Tačiau išvažiavimą į artimiausias kaimynines šalis Minskas kol kas išlaiko atvirą

  VILNIUS, spalio 23 — Sputnik. Tarptautiniai maršrutai į Lietuvą, Lenkiją ir Ukrainą gali būti uždaryti dėl antrosios koronaviruso bangos, "BelTA" pasakė valstybės įmonės "Minsktrans" generalinio direktoriaus pavaduotojas Viktoras Tozikas.

  Jis pažymėjo, kad dėl nepalankios epidemiologinės situacijos daugelis tarptautinių maršrutų neaptarnaujami. Kol kas tai nepalietė Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos, tačiau padėtis gali pablogėti.

  "Dėl nepalankios epidemiologinės situacijos buvo atšaukta daugybė tarptautinių autobusų maršrutų, išskyrus Lenkiją, Lietuvą ir Ukrainą. Tačiau padėtis blogėja. Iš pradžių mes įvesime reikalavimus dėl socialinio atstumo laikymosi, o po to pažiūrėsime, kas bus toliau. Tikimės, jog mums neprireiks stabdyti ir šiuos maršrutus, nes jie yra populiarūs", — pažymėjo Tozikas.

  "Minsktrans" atstovas taip pat papasakojo apie antiepidemines priemones miesto transporto maršrutuose: anot jo, čia veikia griežta sanitarinės priežiūros kontrolė.

  Nuo pandemijos pradžios Lietuvoje užfiksuota daugiau kaip 8,6 tūkstančio koronaviruso atvejų. Per pastarąją parą buvo pasiektas absoliutus nustatytų atvejų rekordas — daugiau nei 420 per vieną dieną. Šiuo metu serga 4727 žmonės, pasveiko 3773 pacientai, mirė 125. Daugiau nei 31 tūkstantis žmonių yra izoliuoti.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyta daugiau kaip 41 milijonas infekcijos atvejų, daugiau nei 1,1 milijono žmonių mirė.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (645)

  Dar šia tema

  Numatomi papildomi apribojimai dėl koronaviruso plitimo
  Kėdainių rajono meras užsikrėtė koronavirusu
  Per praėjusią parą šalyje nustatyti 5 mirties nuo koronaviruso atvejai
  Tegai:
  autobusas, Baltarusija, Lenkija, Lietuva

  Svarbiausios temos