20:26 2020 Gruodžio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.2066
 • RUB91.3194
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (706)

  Savivaldybėse, kuriose skelbiamas karantinas, nuo spalio 26-osios bus uždaryti "Sodra" ir VMI skyriai, prieš tai tiesiogiai su klientais dirbę specialistai konsultuos klientus telefonu bei atsakys į elektronines užklausas

  VILNIUS, spalio 23 — Sputnik. "Sodra" ir Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) nuo pirmadienio, spalio 26 dienos, savivaldybėse, kuriose skelbiamas karantinas, klientus aptarnaus tik nuotoliniu būdu, praneša "Sodros" spaudos tarnyba.

  "Klientų ir mūsų darbuotojų sveikata yra svarbiausia. Laikydamiesi rekomendacijų nebeaptarnausime gyventojų tiesiogiai klientų aptarnavimo skyriuose, bet dėsime visas pastangas, kad konsultacijas ir paslaugas jie kokybiškai ir patogiai gautų kitais būdais — telefonu, internetu, prisijungę prie asmeninės paskyros", — pasakė "Sodros" Klientų aptarnavimo valdymo skyriaus vedėjas Evaldas Mikutis.

  Jo teigimu, specialistai, kurie iki šiol aptarnavo klientus tiesiogiai, užsidarius skyriams prisijungs prie "Sodros" informacijos centro kolegų ir padės konsultuoti klientus telefonu 1883 bei atsakyti į elektronines užklausas.

  Į miestų, kuriuose "Sodros" ir VMI klientai bus aptarnaujami tik nuotoliniu būdu, sąrašą pateko Birštonas (tik VMI), Elektrėnai, Gargždai, Joniškis, Jurbarkas, Kalvarijos (tik VMI), Kazlų Rūda, Kelmė, Kretinga, Kuršėnai (tik "Sodra"), Marijampolė, Pasvalys, Plungė, Radviliškis, Raseiniai, Skuodas, Šiauliai, Švenčionys.

  Sodra
  © Sputnik / Александр Липовец

  Pažymima, jog kituose "Sodros" ir VMI klientų aptarnavimo padaliniuose aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę gyventojai. Užimtumo tarnyba gyventojus tik nuotoliniu būdu aptarnauja visoje Lietuvoje.

  VMI dėkoja gyventojams už supratingumą ir kviečia naudotis e. paslaugomis, kurios teikiamos per Mano VMI, Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), i.MAS ir kitas sistemas. Konsultacijas mokesčių klausimais teikiamos Mokesčių informacijos centro telefonu 1882, taip pat papildomais aptarnavimo skyrių telefonais, kurie skelbiami VMI svetainėje.

  Visais socialinio draudimo klausimais klientai taip pat konsultuojami telefonu 1883. Taip pat informaciją galima rasti interneto svetainėje. Kad būtų patogiau, savivaldybių, kuriose aptarnavimas vyksta tik nuotoliniu būdu, gyventojai telefonu gali teikti ir prašymus dėl ligos, motinystės, tėvystės ar vaiko priežiūros, vaiko išlaikymo, šalpos išmokų, pensijų, kompensacijų skyrimo bei kt.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (706)

  Dar šia tema

  Įvardytas paprastas būdas nustatyti asmenį, užsikrėtusį koronavirusu
  Veryga papasakojo, kas nutiks, jei ligoninėse pritrūks vietų
  Rekordiniai COVID-19 skaičiai: infekcija plinta ligoninėse, mokyklose ir įmonėse
  Tegai:
  Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI), Valstybinis socialinio draudimo fondas "Sodra", Lietuva, koronavirusas, karantinas, pandemija

  Svarbiausios temos