02:27 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (662)

  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai atliko epidemiologinį tyrimą ir, remiantis pirminėmis jo išvadomis, keletas Prezidentūros darbuotojų saviizoliavosi

  VILNIUS, spalio 23 — Sputnik. Tarp prezidento Gitano Nausėdos administracijos darbuotojų nustatytas antrasis koronaviruso infekcijos atvejis per pastarąsias dešimt dienų. Apie tai praneša "TASS".

  "Nustačius jį, NVSC specialistai atliko epidemiologinį tyrimą ir remiantis pirminėmis jo išvadomis keletas prezidentūros darbuotojų saviizoliavosi", — rašoma pranešime.

  Pabrėžiama, kad prezidentas nebendravo su sergančiu asmeniu, todėl valstybės vadovui negresia pavojaus užsikrėsti. Nausėda tęsią darbą įprastai.

  Pirmasis incidentas įvyko spalio 13 dieną.

  Rugsėjį ir spalį prezidentui du kartus buvo atliktas koronaviruso tyrimas. Pirmą kartą jam teko pasitikrinti po to, kai dalyvavo tame pačiame renginyje, kaip ir Raseinių meras Andrius Bautronis, kuriam buvo nustatytas COVID-19. Spalio mėnesį valstybės vadovas atliko testą po to, kai paaiškėjo, kad du Prancūzijos delegacijos nariai, kurie dalyvavo renginiuose Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono vizito Lietuvoje metu, susirgo koronavirusu.

  Naujausiais duomenimis, iš viso Lietuvoje buvo nustatyta daugiau kaip 9,1 tūkst. koronaviruso atvejų, mirė daugiau nei 125 žmonės.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (662)

  Dar šia tema

  Patikslinta, kada reikalinga registracija einant į prekybos centrus
  Įvardyta, kaip nuo pirmadienio pasikeis "Regitros" klientų aptarnavimas
  Pandemijos kontekste primenama, kada tėvai gali gauti ligos išmoką vaiko priežiūrai
  Tegai:
  Gitanas Nausėda, Prezidentūra, koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos