21:31 2020 Gruodžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau moteris šalia kelio aptiko gyvūno lavoną ir pamanė, kad tai jos septynerių metų katė Kitty

  VILNIUS, spalio 24 — Sputnik. Amerikos Indianos valstijos gyventoja, pamačiusi gatvėje partrenktą katę, pamanė, kad tai jos gyvūnas, ir surengė laidotuves, rašo Daily Mail.

  Cheryl Schmidt (63 m.) šalia kelio aptiko gyvūno lavoną ir pamanė, kad tai jos septynerių metų katė Kitty. Iš sielvarto šeimininkė augintiniui surengė laidotuves kieme, jos vyras pasakė atsisveikinamąją kalbą.

  Kai Schmidt ir jos vyras nusiminę grįžo namo, Kitty žvelgė į juos pro langą. Šokiruoti amerikiečiai iš kapo ištraukė gyvūno kūną ir nunešė pas veterinarą. Gydytojas jiems paaiškino, kad tai triušis. Po to amerikiečiai vėl palaidojo triušį savo kieme.

  Cheryl Schmidt sūnui ši istorija pasirodė juokinga ir jis savo Twitter tinkle paskelbė susirašinėjimo su tėvu, kuris jam pasakojo apie šį įvykį, kopijas. Įrašas sulaukė daugiau nei 800 tūkstančių teigiamų įvertinimų.

  Anksčiau buvo pranešta, kad Komijos Respublikoje aviganis, vardu Kiriuša, kurį šeimininkai bandė eutanazuoti, išsirausė iš kapo ir nuėjo ieškoti savo namų. Migdomųjų vaistų dozė nebuvo mirtina; šuo prarado sąmonę, bet nemirė.

  Dar šia tema

  Turkijoje mados šou metu netikėtai ant podiumo išėjo katė
  Internete pasirodė vaizdo įrašas apie tai, kaip katė "masažuoja" šunį
  Kas yra tikra draugystė, net jei esate katė ir šuo — vaizdo įrašas
  JAV nufilmuota, kaip katė "užpuolė" policijos pareigūną
  Tegai:
  katė

  Svarbiausios temos