02:00 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad muitinės pareigūnai konfiskavo vaistus, o pažeidėjui surašė prekių sulaikymo protokolą. Už kontrabandos gabenimą vairuotojui gresia piniginė bauda ir nelegaliai gabentų vaistinių preparatų konfiskavimas

  VILNIUS, spalio 27 — Sputnik. Kybartų kelio posto muitinės pareigūnai sulaikė Rusijos pilietį, kuris bandė į Lietuvą nelegaliai atgabenti apie 2 tūkstančius pakuočių vaistų, praneša Lietuvos respublikos muitinės spaudos tarnyba.

  Pranešama, kad iš Rusijos Kaliningrado srities per Kybartų kelio postą į Lietuvą krovininiu automobiliu "Volvo" atvažiavęs Rusijos pilietis muitinės pareigūnams teigė vežantis jūros gėrybių krovinį.

  Atlikus krovininio automobilio muitinę kontrolę paaiškėjo, kad muitininkai automobilio kabinoje, po keleivio sėdyne ir tarp asmeninių daiktų rado nelegaliai gabenamus vaistus.

  "Aptikus kontrabandinius vaistus, paaiškėjo, kad automobilio kabinoje buvo paslėpta 1936 vienetų įvairių vaistinių preparatų pakuočių — "Aciklovir", "Nimesulid", "Ortofen", "Omeprazol", "Kaptopril", "Amoksicilin", "Biseptol", kurių bendra vertė su privalomais sumokėti mokesčiais –1018 eurų", — teigia jis.

  Pažymima, kad muitinės pareigūnai konfiskavo vaistus, o pažeidėjui surašė prekių sulaikymo protokolą. Už kontrabandos gabenimą vairuotojui gresia piniginė bauda ir nelegaliai gabentų vaistinių preparatų konfiskavimas.

  Dar šia tema

  Baltarusijos pasienyje su Lenkija sugautas heksakopteris su cigarečių kontrabanda
  Patikrinę įtartinai storus stalviršius iš Baltarusijos, muitininkai juose aptiko cigaretes
  Tegai:
  vaistai, Lietuva, Rusija, Muitinė

  Svarbiausios temos