05:40 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1124)

  Viešojo transporto kursavimo dažnumas ir talpa bus planuojama taip, jog maksimaliai būtų užtikrintas saugumas

  VILNIUS, spalio 27 — Sputnik. Dėl susidariusios epidemiologinės situacijos ir nuo trečiadienio sostinėje įvedamo karantino, Vilniaus miesto savivaldybė primena būtinąsias saugumo priemones viešajame transporte, stotelėse.

  Keleiviams privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes, išimtys taikoma tik vaikams iki 6 metų, laikytis ne mažesnio nei 1 metro atstumo, autobusuose ir troleibusuose užimti sėdimas vietas. Pabrėžiama, kad keleivių srautus intensyviausiose stotelėse rytinio ir vakarinio piko metu reguliuoja viešojo transporto kontrolieriai.

  Kiekvienoje transporto priemonėje, įlipant ir išlipant, būtina dezinfekuoti rankas — visuose autobusuose ir troleibusuose įrengti atnaujinti dezinfekcinio skysčio dozatoriai, tęsiama ir viešojo transporto dezinfekcija, valymas.

  Viešojo transporto kursavimo dažnumas ir talpa bus planuojama taip, jog maksimaliai būtų užtikrintas saugumas.

  Didžiausių srautų stotelėse viešojo transporto kontrolieriai rytinio ir vakarinio piko metu rotuodamiesi reguliuos keleivių judėjimą ir prireikus ribos įlipančiųjų skaičių, kad būtų užtikrinti saugaus atstumo reikalavimai. Kontrolieriai vienu metu dirbs ne visose, o dalyje intensyviausių stotelių.

  Laikytis saugaus atstumo viešojo transporto stotelėse keleiviams primena specialiai pažymėtos vietos. Stotelėse laukiant viešojo transporto taip pat primenama dėvėti apsaugines veido kaukes.

  Kiekvienas autobusas ir troleibusas dezinfekuojamas du kartus per dieną — po rytinio piko, o kitąkart — viešojo transporto parkuose, po darbo dienos.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1124)

  Dar šia tema

  Gydytojas įvardijo teisingus būdus pasitikrinti dėl koronaviruso  
  Daugiau nei 20 Lietuvos savivaldybių gyventojai bus tiriami dėl koronaviruso
  Užsikrėtusių COVID-19 "Maxima" darbuotojų skaičius šalyje auga
  Tegai:
  Vilniaus viešasis transportas, koronavirusas, Vilnius

  Svarbiausios temos