11:52 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Praėjusią savaitę Medininkų kelio poste muitininkai pastebėjo Vokietijos pilietį, kuris į Lietuvą įvažiavo dviračiu, o paskui save tempėsi lagaminą su ratukais

  VILNIUS, spalio 28 — Sputnik. Medininkuose muitininkai sulaikė dviračiu sieną kirtusį Vokietijos pilietį, kuris lagamine turėjo 0,5 kg heroino, praneša Lietuvos Respublikos muitinė.

  Spalio 22 dieną, ketvirtadienio popietę, į Medininkų kelio postą iš Baltarusijos dviračiu, tempdamas paskui save kelioninį lagaminą su ratukais, atvažiavo Vokietijos pilietis.

  Pareigūnams šis tadžikų tautybės, turintis nuolatinį leidimą gyventi Baltarusijoje, asmuo teigė, kad grįžta iš kelionės į Baltarusiją, kur pardavė turėtą butą. Lietuvoje, netoli pasienio posto esančioje degalinėje, jis buvo palikęs savo automobilį, kuriuo ketino toliau vykti į Vokietiją.

  Muitinės pareigūnai detaliai patikrino asmens bagažą. Išėmus lagamine buvusius drabužius, atvėrus pamušalą, aptikti du maišeliai su gelsvais milteliais. Muitinės kriminalinės tarnybos pareigūnams atlikus pirminį narkotikų identifikavimo testą, nustatyta, kad rasta medžiaga galimai yra heroinas. Keliautojas mėgino įtikinti, kad lagaminas ne jo — tiesiog sutikęs pervežti jį per sieną nepažįstamų asmenų prašymu.

  Muitinės kriminalistai sulaikė minėtą pilietį ir kvaišalus, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos ir neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu.

  Vilniaus miesto apylinkės teismo sprendimu Vokietijos pilietis buvo suimtas trims mėnesiams.

  Dar šia tema

  Muitininkai per 9 mėnesius sulaikė dvigubai daugiau kontrabandos, nei pernai
  Lietuvoje sulaikyta per 254 tūkst. nesaugių veido kaukių ir respiratorių
  Patikrinę įtartinai storus stalviršius iš Baltarusijos, muitininkai juose aptiko cigaretes
  Tegai:
  heroinas, Muitinės kriminalinė tarnyba

  Svarbiausios temos