19:13 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1890
 • RUB90.0123
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Jai pateikti kaltinimai dėl stambaus masto neteisėto vertimosi profesine veikla, neturint tam reikiamos licencijos

  VILNIUS, spalio 30 — Sputnik. Mergina kaltinama klientams galimai teikdavusi grožio injekcijų leidimo paslaugas, neturėdama licencijos verstis medicinos praktika, praneša Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT).

  Į FNTT pareigūnų akiratį pateko jauna kosmetologijos specialistė, kuri savo klientams dviejuose Kauno grožio salonuose leisdavo vadinamąsias grožio injekcijas veidui — hialurono rūgšties užpildus. Per beveik 3 metus iš užpildais prekiaujančios bendrovės kaltinamoji, įtariama, įsigijo 792 dėžutes su hialurono rūgštimi užpildytais švirkštais, iš viso 1563 švirkštus.

  Pareigūnai nustatė, kad pirkinių suma galėjo siekti daugiau nei 134 tūkst. eurų. Vienos procedūros kaina svyruodavo nuo 140 iki 200 eurų.

  Neturėdama galiojančios licencijos užsiimti intervencinėmis paslaugomis, kurias gali atlikti tik gydytojai, mergina klientams injekcijas leisdavo į lūpas, koregavo kitas veido sritis, taip pat naudojosi ir mechaniniu aparatu beadatinėms hialurono procedūroms, teikė kitokias paslaugas, kurioms naudojamas hialuronas.

  Už vertimąsi neteisėta profesine veikla stambiu mastu, neturint tam licencijos, kaltinamajai gresianti griežčiausia bausmė — laisvės atėmimas iki ketverių metų. Taip pat galimas už intervencines procedūras gautų pajamų ir priemonių konfiskavimas.

  Dar šia tema

  FNTT aptiko nelegalių cheminių mišinių už daugiau kaip 2 mln. eurų
  Motina ir sūnus įtariami neteisėtu praturtėjimu
  Tėvas su sūnumis kaltinami nuslėpę beveik pusę milijono mokesčių
  Tegai:
  Kaunas, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT)

  Svarbiausios temos