07:46 2020 Gruodžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (162)

  Geitsas teigė, kad 2021 metų pradžioje, "jei bent kiek pasiseks", bus išleistos dvi ar trys iš šešių JAV COVID-19 vakcinų, kurios šiuo metu yra trečiajame bandymų etape

  VILNIUS, spalio 31 — Sputnik. "Microsoft" įkūrėjas Bilas Geitsas suabejojo ​​kai kurių JAV kuriamų koronaviruso vakcinų veiksmingumu. Tai jis pareiškė per virtualų seminarą, kurį organizavo "Yahoo" portalas, praneša TASS.

  Geitsas teigė, kad 2021 metų pradžioje, "jei bent kiek pasiseks", bus sukurtos dvi ar trys iš šešių JAV COVID-19 vakcinų, kurios šiuo metu yra trečiajame bandymų etape. "Jei kils kokių nors saugumo problemų, kai kurios iš šešių gali išnykti", — pridūrė jis ir paaiškino, kad taip gali atsitikti, jei kai kurie vaistai "pasirodys esą neveiksmingi". Tačiau jis pažymėjo, kad to tikimybė yra maža.

  Be to, Bilas Geitsas prognozavo, kad padėtis dėl koronaviruso plitimo Jungtinėse Valstijose rudenį pablogės, bus daugiau infekcijų ir mirčių, o žiemos metu padėtis bus dar prastesnė. Jo nuomone, situacija stabilizuosis iki vasaros, kai JAV galės pagaminti pakankamai vakcinų, kad būtų užtikrintas "reikšmingas mirštamumo sumažėjimas", o 2021 metų antrojoje pusėje greičiausiai didžioji dalis šalies mokyklų galės atnaujinti savo darbą.

  Be to, "Microsoft" įkūrėjas suabejojo ​​COVID-19 diagnostikos metodų efektyvumu, pavadindamas juos "pinigų švaistymu".

  Geitsas taip pat pareiškė, kad koronaviruso pandemija, geriausiu atveju, baigsis 2022 metais.

  Prieš tai "Microsoft" įkūrėjas didžiąją dalį JAV atliktų koronaviruso tyrimų pavadino visiškai nenaudingais. Jis priekaištavo sveikatos priežiūros institucijoms, kad per ilgai užtruko tyrimų atlikimas, ir ribotas skaičius piliečių gali naudotis diagnostika.

  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (162)

  Dar šia tema

  Latvijos ūkininkai tapo priklausomi nuo Lietuvos paklausos
  Apklausa parodė, kad pandemija paveikė beveik pusės Lietuvos gyventojų finansus
  Tegai:
  JAV, koronavirusas

  Svarbiausios temos