07:20 2020 Gruodžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (134)

  Bulvarinis leidinys "Daily Star" pažymėjo, kad Didžiosios Britanijos lažybininkai tikisi, jog artimiausiais mėnesiais Markl paskelbs apie nėštumą

  VILNIUS, lapkričio 1 — Sputnik. Įtariama, kad Sasekso hercogienė Megan Markl slepia naują nėštumą. Gandų priežastis buvo publikacija Amerikos žurnale "Star".

  Ant paskutinio "Star" numerio viršelio, kuris pasirodys lapkričio 2 dieną, Yra princo Hario žmonos nuotrauka ir užrašas: "Megan nėščia šešis mėnesius". Anoniminio šaltinio teigimu, straipsnyje sakoma, kad Markl laukiasi antro vaiko. "Jie kuždasi, kad terminas jau yra gana ilgas, — sako jis. — Galbūt šeši mėnesiai. Ir gims mergaitė."

  Pasak "Star" šaltinio, Haris ir Megan tikisi išlaikyti nėštumą paslaptyje, kad išvengtų žiniasklaidos ažiotažo. Norėdama paslėpti didėjantį pilvą, Markl neva dėvi laisvus drabužius. Tuo tarpu Haris ruošiasi slaptam vizitui į Didžiąją Britaniją, kad asmeniškai praneštų karalienei Elžbietai II apie naują proanūkę.

  Gandai sustiprėjo spalio 29 dieną, po teismo sprendimo dėl konflikto tarp Markl ir britų leidinio "The Mail on Sunday". "Associated Press" praneša, kad Markl prašymu procesas buvo atidėtas devyniems mėnesiams. Po posėdžio, kuris vyko už uždarų durų, teisėjas nusprendė neviešinti vėlavimo priežasties.

  Bulvarinis leidinys "Daily Star" pažymėjo, kad Didžiosios Britanijos lažybininkai tikisi, jog artimiausiais mėnesiais Markl paskelbs apie nėštumą. Lažybų bendrovė "Coral" paskelbimo tikimybę iki 2020 metų pabaigos vertina nuo keturių iki penkių (55 proc.). Lažybų bendrovė "Ladbrokes" duoda nuo penkių iki keturių (44 proc.), kad Hario ir Megan kūdikis gims 2021 metais.

  Didžiosios Britanijos bulvariniai leidiniai "Daily Express" ir "The Sun" pašalino įrašą apie gandus dėl Markl nėštumo, pasirodžiusius spalio 30 dieną.

  2019 metų gegužės 6 dieną princas Haris ir jo žmona Megan Markl susilaukė pirmagimio. Vaikas buvo pavadintas Archie Harrison Mountbatten-Windsor. 

  Liepą buvo pranešta, kad princas Haris ir jo žmona, Sasekso hercogienė Megan Markl neva galvoja apie savo antrąjį vaiką. Tai nurodė artimų Didžiosios Britanijos karališkai šeimai žmonių komentarai.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (134)

  Dar šia tema

  Megan Markl nuvylė kantrųjį princą Filipą
  Ką Megan Markl dėvi 2020 metų rudenį: aptariamas naujas hercogienės stilius
  Megan Markl surengė princui Hariui slaptą kelionę
  Tegai:
  nėštumas, Megan Markle

  Svarbiausios temos