22:19 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (673)

  Pažymima, kad dienos ar ilgesnio laikotarpio stovyklos, mokinių ekskursijos ir kitos edukacinės programos turi būti vykdomos nuotoliniu būdu, atšauktos arba nukeltos vėlesniam laikui

  VILNIUS, lapkričio 2 — Sputnik. Visoje šalyje nuo spalio 26 dienos iki lapkričio 8 dienos galioja neformaliojo švietimo veiklų ribojimai, praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

  Pažymima, kad dienos ar ilgesnio laikotarpio stovyklos, mokinių ekskursijos ir kitos edukacinės programos turi būti vykdomos nuotoliniu būdu, atšauktos arba nukeltos vėlesniam laikui.

  Maxima
  © Sputnik / Александр Липовец

  "Epidemiologai atkreipia dėmesį, kad neformalaus ugdymo užsiėmimuose susitinka skirtingų amžiaus grupių, klasių arba ugdymo įstaigų vaikai. Neužtikrinant srautų atskyrimo susidaro palankesnės sąlygos koronaviruso (COVID-19) infekcijai plisti tiek tarp pačių vaikų, tiek tolesniam plitimui šeimose", — teigiama pranešime.

  Pažymima, kad neformaliojo ugdymo veiklų metu gali susitikti vaikai tiek iš teritorijų, kuriose paskelbtas karantinas, tiek iš ten, kur epidemiologinė situacija yra geresnė, kas taip pat didina infekcijos plitimo riziką.

  Taip pat pabrėžiama, kad saugant visų sveikatą, svarbu riboti skirtingų vaikų kontaktinį bendravimą. 

  Per parą buvo užfiksuoti 735 nauji COVID-19 atvejai. Iš viso visą laiką sirgo 15719 žmonių, pasveiko 4883 pacientai, mirė 166 žmonės.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (673)

  Dar šia tema

  Lietuvoje COVID-19 atvejų per dieną sumažėjo, tačiau mirčių skaičius išaugo
  Lietuvė, serganti COVID-19, vaikštinėjo po miestą žinodama apie diagnozę
  Tegai:
  koronavirusas, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM)

  Svarbiausios temos