13:41 2021 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2064
 • RUB89.5913
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1120)

  Per pastarąją parą patvirtintos dar keturios mirtys, visi mirusieji sirgo lėtinėmis ligomis

  VILNIUS, lapkričio 2 — Sputnik. Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 837 COVID-19 atvejai, informuoja Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

  Daugiausia — 256 iš jų registruoti Vilniaus, 186 Kauno, 136 Klaipėdos, 86 Šiaulių, 59 Telšių apskrityse. Dar 36 atvejai registruoti Tauragės, 24 Alytaus, 23 Marijampolės, 22 Panevėžio ir 9 Utenos apskrityse.

  Pabrėžiama, kad iš šių atvejų didžioji dauguma registruoti, kai asmenys užsikrėtė po kontakto su asmenimis, kuriems patvirtintas koronavirusas. Tuo metu, atvejų, kai asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, t. y. epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo, registruota 198. Tačiau šie skaičiai dar tikslintini, nes ne visų atvejų epidemiologiniai tyrimai šiuo metu baigti.

  Vilniaus apskrityje praėjusią parą registruoti atvejai, susiję su protrūkiais reabilitacijos ir slaugos centre "Gemma", Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centre, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente, Nacionalinėje švietimo agentūroje, Lietuvos kariuomenėje.

  Taip pat Vilniaus apskrityje registruoti COVID-19 atvejai, siejami su protrūkiais įmonėje "Lietuvos geležinkeliai", "Vilniaus lokomotyvų remonto depe". Be to, ir toliau fiksuoti atvejai, epidemiologų vertinimu, susiję su židiniais Ukmergės vaikų lopšelyje-darželyje "Saulutė", Valstybiniame chore "Vilnius", Vilniaus Arkikatedros jaunimo chore, "Delfi" sporto centre.

  NVSC praneša, kad iš gydymo įstaigų praėjusią parą gauta informacija apie 4 mirties nuo koronaviruso atvejus. Šiuo metu infekcija yra pasiglemžusi 170 gyvybių. Taip pat vakarykštę parą registruoti 3 mirties atvejai (Šiaulių, Kauno ir Klaipėdos apskrityse), kai užsikrėtusieji koronavirusu mirė dėl kitų priežasčių.

  Bendras koronaviruso konkretiems asmenims atvejų skaičius nuo pandemijos pradžios Lietuvoje siekia 16 556. Iš viso mirė 170 žmonių. Pasveiko 4891 žmogus.

  Karantino apribojimai Lietuvoje
  © Sputnik
  Karantino apribojimai Lietuvoje
  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1120)
  Tegai:
  COVID-19, koronavirusas

  Svarbiausios temos