15:07 2020 Lapkričio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1890
 • RUB90.0123
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Be to, kitomis žiemos šventinio laikotarpio dienomis "Lidl" parduotuvių darbo valandos trumpės

  VILNIUS, lapkričio 2 — Sputnik. Prekybos tinklas "Lidl" ketvirtus metus iš eilės nedirbs per didžiąsias metų šventes — Šv. Kalėdų dieną — gruodžio 25-ąją ir Naujųjų metų dieną — sausio 1-ąją, rašoma prekybos tinklo svetainėje.

  Prekybos centras
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Šis sprendimas visiems "Lidl" darbuotojams suteiks galimybę šventes sutikti su šeimos nariais ir artimaisiais.

  Kitomis žiemos šventinio laikotarpio dienomis "Lidl" parduotuvių darbo valandos trumpės. Šv. Kūčių vakarą (gruodžio 24 dieną) parduotuvės dirbs iki 18:30, o Naujųjų metų išvakarėse (gruodžio 31 dieną) — iki 20:30. Antrąją Šv. Kalėdų dieną (gruodžio 26 dieną) visos "Lidl" parduotuvės dirbs nuo 09:00 ryto iki 20:00  vakaro.

  "Lidl" parduotuvių darbo laikas Kalėdų švenčių metu:

  Gruodžio 24 dieną "Lidl" parduotuvės dirbs iki 18:30.

  Gruodžio 25 dieną "Lidl" parduotuvės visoje Lietuvoje nedirbs.

  Gruodžio 26 dieną "Lidl" parduotuvės dirbs nuo 09:00 iki 20:00.

  Gruodžio 31 dieną "Lidl" parduotuvės dirbs iki 20:30.

  Sausio 1 dieną "Lidl" parduotuvės visoje Lietuvoje nedirbs.

  "Nuo pat "Lidl" veiklos pradžios šalyje skiriame itin didelį dėmesį ir rūpestį savo darbuotojais — mokame vienus didžiausių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje, visus darbuotojus draudžiame papildomu privačiu sveikatos draudimu, taikome platų darbuotojų naudų krepšelį, taip stiprindami savo top darbdavio vardą", — sako "Lidl Lietuva" vadovas Radostin Roussev-Peine.

  "Taip pat gerai suprantame, kaip svarbu per didžiąsias metų šventes pailsėti ir praleisti jas su savo artimaisiais. Nedirbti pirmąją Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dieną jau tapo mūsų tradicija, kurią palankiai vertina tiek darbuotojai, tiek ir mūsų pirkėjai. Pastarasis laikotarpis yra gana sudėtingas, tad tikime, kad mūsų darbuotojai ir vėl įvertins šią galimybę susikurti šventinę nuotaiką kartu su savo artimaisiais", — sako jis.

  Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 50 prekybos tinklo parduotuvių 20-tyje šalies miestų — Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine bei Šilutėje.

  Tegai:
  darbo laikas, Naujieji metai, Kalėdos, šventės, Lidl

  Svarbiausios temos