04:53 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1174)

  Anksčiau buvo pranešta, kad Santaros klinikose užpildyti beveik visi COVID-19 pacientų gydymui skirti skyriai

  VINIUS, lapkričio 2 — Sputnik. Santaros klinikose gydomi 112 COVID-19 sergančių pacientų, pateikia ligoninė lapkričio 2 dienos duomenis savo paskyroje Facebook.

  Iš 112 COVID-19 sergančių pacientų 8 gydomi reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. 3 iš sergančiųjų  yra vaikai. 

  Klinikose koronavirusinė infekcija nuo spalio 1 dienos diagnozuota 47 medikams, izoliavęsi dėl kontakto su infekuotais žmonėmis — 56 medikai. 

  Pažymėta, kad būtinoji pagalba ir planinės paslaugos klinikose kitomis ligomis sergantiems pacientams teikiamos įprasta tvarka.  

  Šeštadienį gydymo įstaiga pranešė, kad klinikose užpildyti beveik visi COVID-19 pacientų gydymui skirti skyriai. Dėl pacientų srautų vyksta nuolatinis bendradarbiavimas su kitomis ligoninėmis — Vilniaus miesto klinikine, Alytaus, Ukmergės, Marcinkevičiaus ligoninėmis. Į Vilniaus miesto klinikinę ligoninę iš Santaros klinikų jau nuo spalio 30-osios keliami koronavirusu sergantieji.

  Lietuvoje pastaruoju metu smarkiai auga koronaviruso atvejų skaičius. Naujausiais duomenimis, šalyje iš viso patvirtinta daugiau nei 16,5 tūkstančio COVID-19 atvejų, o mirčių skaičius išaugo iki 170. 

  Lietuvos vyriausybė palaipsniui griežtina apribojimus, kad sustabdytų infekcijos plitimą. Vietinis karantinas šiuo metu galioja 21 iš 60 savivaldybių visoje Lietuvoje. Šią savaitę vietinis karantinas gali būti paskelbtas dar 13-oje savivaldybių.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1174)

  Dar šia tema

  Gydytojai nustatė naują galimą COVID-19 simptomą
  LB ekonomistas papasakojo, kaip antroji COVID-19 banga gali paveikti ekonomiką
  Princas Viljamas persirgo COVID-19
  Tegai:
  Santaros klinikos, COVID-19

  Svarbiausios temos