20:46 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1890
 • RUB90.0123
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (369)

  Didėja sunkvežimių, išvykstančių iš Baltarusijos į ES, eilės — antradienio ryto duomenimis, prie sienos su Lietuva, Latvija ir Lenkija stovi daugiau nei 960 sunkvežimių

  VILNIUS, lapkričio 3 — Sputnik. Sunkvežimių eilės prie Baltarusijos sienos su ES šalimis padidėjo antradienio rytą, tokie duomenys skelbiami Baltarusijos valstybės sienos komiteto tinklalapyje.

  Eilės prie Baltarusijos sienos su kaimyninėmis šalimis stebimos jau pastarąsias septynias savaites. Jos tai didėja, tai mažėja.

  Pirmadienį pasienio su Lietuva, Latvija ir Lenkija kontrolės postuose buvo daugiau nei 870 sunkvežimių. Anot Valstybės sienos komiteto, antradienio rytą eilės padidėjo: šiuo metu jose yra daugiau nei 960 sunkvežimių.

  Sunkiausia padėtis pastebima Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje. Čia Kamenyj Log kontrolės punkte stovi daugiau nei 340 transporto priemonių. Kotlovkos kontrolės punkte yra daugiau nei 160 automobilių. Beniakonyse ir Privalkoje eilės ne ką mažesnės — 130 ir 100 sunkvežimių atitinkamai.

  Prie sienos su Latvija antradienį eilės pastebimos abiejuose esamuose kontrolės punktuose. Urbanų ir Grigorovščinos kontrolės punktuose stovi po 70 sunkvežimių.

  Taip pat yra problemų kertant Baltarusijos ir Lenkijos sieną. Ten, Berestovicos kontrolės punkte, yra daugiau nei 60 sunkvežimių, Bruzgų kontrolės punkte — daugiau nei 30.

  Praėjusią savaitę Baltarusijos valstybės sienos komitetas pareiškė, kad sunkvežimiai pasienyje "ne įstrigo" ir "ne stovi kamštyje", o nuolat juda. Baltarusijos kontrolės punktai dirba ir ritmingai įleidžia automobilius įforminti, tačiau yra problemų gretimose pusėse.

  Praėjusį ketvirtadienį Baltarusijos valstybės sienos komitetas pranešė, kad dėl susiklosčiusios epideminės situacijos kaimyninėse šalyse Baltarusija laikinai apriboja įvažiavimą į savo teritoriją per antžeminius kontrolės punktus asmenims iš Latvijos, Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos. Tačiau šie apribojimai netaikomi sunkvežimių vairuotojams.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (369)
  Tegai:
  eilės pasienyje, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos