02:53 2020 Gruodžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (724)

  Iš viso nuo koronaviruso pandemijos pradžios COVID-19 infekcija diagnozuota 68 "Maximos" darbuotojams skirtinguose Lietuvos miestuose, iš kurių 25 darbuotojai yra pasveikę ir sugrįžę į darbus

  VILNIUS, lapkričio 3 — Sputnik. Šešioms "Maximos" darbuotojoms skirtinguose Lietuvos miestuose diagnozuoti susirgimai COVID-19 infekcija, praneša prekybos tinklo spaudos tarnyba.

  Anot pranešimo, koronavirusu užsikrėtė darbuotojos Vilniuje, Šiauliuose, Marijampolėje ir Joniškyje.

  Prekybos tinklo "Maxima" atstovai nurodo, kad šiuo metu neturi žinių, kad daugiau tose pačiose "Maxima" parduotuvėse ir jų padaliniuose dirbantys kolegos jaustų COVID-19 infekcijai būdingus simptomus. Parduotuvėse, kur dirbo koronavirusu užsikrėtę darbuotojai, yra atlikta pilna dezinfekcija.

  Prekybos tinklo "Maxima" komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė papasakojo, kad šios šešios "Maximos" darbuotojos gydosi namuose, o darbuotojai, kurie turėjo galimai artimą kontaktą su COVID-19 apsirgusiomis kolegėmis, izoliavosi.

  Pažymima, jog prekybos tinklas "Maxima" savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudęs specialiu draudimu nuo koronaviruso. Darbuotojai yra aprūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis — medicininėmis kaukėmis ar apsaugos skydeliais, pirštinėmis, dezinfekciniais rankų skysčiais. Kasdien "Maxima" darbuotojams yra matuojama temperatūra. Jeigu darbuotojai jaučiasi prastai, turi peršalimo ar gripo simptomų, tuomet jų prašoma likti namuose.

  Šiuo metu visoje Lietuvoje yra ribojamas į parduotuves patenkančių pirkėjų srautas. Pirkėjų prašoma parduotuvėse laikytis saugaus — 2 metrų — atstumo, nepamiršti dėvėti apsaugines veido kaukes, dezinfekuoti rankas ir naudotis nemokamomis vienkartinėmis pirštinėmis, kurias galima rasti prie įėjimo. Visose "Maxima" parduotuvėse atėjusiems apsipirkti yra galimybė nemokamai gauti apsauginę veido kaukę. Nemokamai apsauginės veido kaukės bus dalinamos iki lapkričio 11 dienos.

  Iš viso nuo koronaviruso pandemijos pradžios susirgimai COVID-19 infekcija diagnozuoti 68 "Maximos" darbuotojams, iš kurių 25 darbuotojai yra pasveikę ir sugrįžę į darbus. Iki šiol dėl COVID-19 yra ištirtas 1081 prekybos tinklo "Maxima" darbuotojas. Šiuo metu 56 darbuotojų testo atsakymų dar laukiama.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (724)

  Dar šia tema

  Poderskis papasakojo, kaip Vilnius ruošiasi COVID-19 atvejų skaičiaus didėjimui
  Klaipėdoje pareigūnai tikrino, kaip laikomasi karantino režimo reikalavimų
  Pateks ir "geltonosios" zonos: Lietuvoje planuojama išplėsti ir sugriežtinti karantiną
  Tegai:
  koronavirusas, Lietuva, Maxima LT

  Svarbiausios temos