22:28 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Rytoj, lapkričio 4 dieną, Avinams reikia atsikratyti praeities naštos, Dvyniams — atmesti abejones ir nepasitikėjimą savimi ir pradėti užkariauti ilgai planuotas aukštumas, o Ožiaragiams tai gali būti laiminga galimybė pakeisti gyvenimą į gerąją pusę

  Laikas palankus veiksmams, kurie vėliau leis jums didžiuotis savimi: galite — ir turėtumėte — imtis naujų barjerų, pakilti į naują lygį, atsikratyti praeities naštos ir sumokėti skolas. Nepaisant to, kas pasakyta, nepageidautina išvykti toli nuo namų — kelionės ir komandiruotės yra draudžiamos.

  Avinas (21.03 - 20.04)
  Šiandien nederėtų gręžiotis atgal: jūs, žinoma, netapsite akmeniu, kaip pasakos herojus, tačiau klausimais — pirmiausia asmeniniais — tai gali jums rimtai trukdyti.

  Jautis (21.04 - 21.05)
  Bet kokie šios dienos užsiėmimai apsivainikuos sėkme, svarbiausia pamatyti tikslą, tikėti savo jėgomis ir netingėti — niekas neturi tikėtis iš dangaus krentančios manos, o ypač šio ženklo atstovai.

  Dvyniai (22.05 - 21.06)
  Diena, kai rizikos dalis nepakenks — tai gali padėti pasiekti tikslą, tačiau su viena sąlyga: pasekmės turi būti kruopščiai iš anksto apskaičiuotos, kad jos netaptų nemalonia staigmena.

  Vėžys (22.06 - 22.07)
  Diena palanki bet kokioms finansinėms operacijoms, todėl patartina numatyti svarbius mokėjimus arba atidaryti sąskaitas ir indėlius jose — jie ne tik bus sėkmingi, bet ir atneš pelno.

  Liūtas (23.07–21.08)
  Nereikėtų kaupti svarbių ir antraeilių profesinių dalykų: pirmiausia reikia nustatyti prioritetus ir tik tada pradėti juos įgyvendinti.

  Mergelė (08.22 - 09.23)
  Nepriklausomai nuo sudėtingų profesinių užduočių, su kuriomis susiduriate šiandien, būtina laikytis darbo ir poilsio režimo, kitaip prarasite jėgas, reikalingas gyvenimui ir darbui.

  Svarstyklės (24.09 - 23.10)
  Nepageidautina įsitraukti į projektą, kuris netinkamiausiu momentu jums gali nepavykti: pirmiausia pasverkite savo galimybes ir tik tada imkitės darbo.

  Skorpionas (24.10 - 22.11)

  Vilnius
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Galite pradėti dirbti su projektu, kuris ilgą laiką buvo jūsų planų dalis, be vilties jį įgyvendinti: šiandien bus palankios sąlygos gerai pradžiai.

  Šaulys (23.11 - 21.12)
  Nepageidautina dalyvauti abejotinuose sandoriuose: rizika, su kuria jos susijusios, gali pasirodyti nepateisinama, o nuostoliai gali tapti reikšmingesni už naudą ir pelną.

  Ožiaragis (12.22 - 01.20)
  Stengdamiesi viską kontroliuoti, rizikuojate praleisti netikėtumą, o tai gali būti laiminga lemtinga galimybė pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

  Vandenis (21.01 - 18.02)
  Diena palanki prekybai: jei jau seniai norėjote ką nors parduoti ar nusipirkti, pasinaudokite šia reta proga — bet kuriuo atveju galite tikėtis sėkmės ir pelno.

  Žuvys (19.02 - 20.03)
  Laikas būti apdovanotam pagal nuopelnus: tik tie, kurie sunkiai ir atkakliai dirbo, gali tikėtis naujų pareigų ir atlyginimo padidinimo.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos