03:15 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (678)

  Antradienio duomenimis, šalyje iš viso patvirtinta daugiau kaip 18 tūkst. COVID-19 atvejų, o mirčių skaičius išaugo iki 182

  VILNIUS, lapkričio 4 — Sputnik. Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija (VESK) siūlo Vyriausybei skelbti visuotinį karantiną, praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

  Pritarus Vyriausybei, visuotinis karantinas turėtų įsigalioti nuo lapkričio 7 dienos. Planuojama, kad jis truks mažiausiai 3 savaites ir kad bus numatyti ribojimai, susiję su tam tikrų įstaigų uždarymu arba veiklos apribojimu.

  Be to, VESK pavedė Policijos departamentui, Valstybės sienos apsaugos bei kitoms tarnyboms, kurių veiklą koordinuoja Vidaus reikalų ministerija, pagal kompetenciją, kai įsigalios karantino režimas, užtikrinti sustiprintą karantino režimo priemonių kontrolę ir visuomenės saugumą.

  VESK taip pat pasiūlė Ministrų kabinetui numatyti, kad valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas galėtų paskirti asmens sveikatos priežiūros įstaigų koordinatorių, kad jis koordinuotų šių įstaigų veiklą karantino metu.

  Naujausiais duomenimis, Lietuvoje iš viso patvirtinta apie 17,5 tūkst. COVID-19 atvejų, o mirčių skaičius išaugo iki 175.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (678)

  Dar šia tema

  Santaros klinikos papasakojo apie augantį pacientų su COVID-19 skaičių
  Lietuvoje beveik tūkstantis medikų serga COVID-19
  Šią savaitę gyventojai papildomai testuojami 55 šalies savivaldybėse
  Tegai:
  Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos