09:46 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Konflikto priežastis kol kas neaiški, nes visų išgertuvėse dalyvavusių asmenų pasakojimai skirtingi

  VILNIUS, lapkričio 5 — Sputnik. Šiauliuose įvykusio nužudymo aplinkybes policija nustatė ir sulaikė įtariamąjį jau pirmosiomis nusikaltimo tyrimo valandomis, praneša Lietuvos policija.

  Kaip pranešama, lapkričio 4 dieną Šiaulių apylinkės teismas trims mėnesiams sankcionavo 46 metų vyro, įtariamo sugėrovo nužudymu Šiauliuose, Draugystės prospekte esančiame bute, suėmimą.

  Policijos duomenimis, negyvas 54 metų šiaulietis rastas lapkričio 2-osios rytą vonios kambaryje, ant jo kūno buvo matyti smurto žymės. Pradėjus aiškintis įvykio aplinkybes, nustatyta, kad išvakarėse nužudytojo sugyventinė į namus parsivedė du vyrus, su kuriais prieš tai girtavo. Manoma, kad alkoholis gertas buvo ir šiame bute. Anot moters, alkoholis ją nugalėjo ir ji, palikusi kompaniją, nuėjo miegoti. Atsikėlusi šiaulietė sugyventinį rado jau atšalusį.

  Šiaulių policijos pareigūnai, pradėję ikiteisminį tyrimą, nustatė bute išvakarėse girtavusius asmenis ir preliminarias įvykio aplinkybes. Tarp vieno iš atėjusių vyrų ir moters sugyventinio įvyko konfliktas, kuris baigėsi smūgiais. Jie buvo lemtingi. Nuo savo gero pažįstamo sužalojimų moters sugyventinis mirė.

  Vidurdienį toje pat gatvėje gyvenantis įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 1,32 prom. girtumas. Sulaikytasis žinomas ne tik Lietuvos, bet ir užsienio valstybių teisėsaugai, ne kartą teistas už įvairius nusikaltimus.

  Konflikto priežastis kol kas neaiški, nes visų išgertuvėse dalyvavusių asmenų pasakojimai skirtingi.

  Dar šia tema

  Teismui perduota baudžiamoji byla dėl nepilnametės nužudymo, įtariamasis — nepilnametis
  Šiauliuose, važiuojamojoje kelio dalyje, rastas mirusio vyro kūnas
  Jonavos rajone teisiamas peiliu pareigūnę užpuolęs vyras
  Tegai:
  policija, nužudymas, Šiauliai, Lietuva

  Svarbiausios temos