13:53 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kelią patruliavę pareigūnai sustabdė įtarimų jiems sukėlusį mikroautobusą, kurio vairuotojas negalėjo aiškiai pasakyti, kur veža statybinius pastolius, o kitą dieną policija gavo pranešimą apie pastolių vagystę

  VILNIUS, lapkričio 5 — Sputnik. Klaipėdos rajono pareigūnams įkliuvo pastolių vagis, kurio paieška paskelbta už panašaus pobūdžio nusikalstamą veiką, praneša Lietuvos policija.

  Anot policijos pranešimo, pirmadienį, lapkričio 2 d., Klaipėdos rajone, Vėjų kaime, patruliavusiems Klaipėdos rajono Reagavimo skyriaus pareigūnams, įtarimų sukėlė pro šalį važiavęs mikroautobusas "Citroen" — pastarasis buvęs tiek prikrautas, jog automobilio galas buvo gerokai nusileidęs.

  Pareigūnai papasakojo, jog sustabdę mikroautobusą paprašė vairuotojo pateikti krovinio dokumentus, tačiau pastarasis jų neturėjo. Patikrinę mikroautobusą pareigūnai aptiko, jog jis iki pat viršaus prikrautas statybinių pastolių. Negana to, pasakodamas, kur veža krovinį, vairuotojas nuolat painiojosi detalėse, iš pradžių teigė, jog pastolius išsinuomojo, vėliau — jog pažįstamas neva sumokėjęs 50 eurų už pastolių pervežimą iš vienos vietos į kitą, tačiau paprašytas nurodyti, iš kur vyksta ir kur turi nuvežti pastolius, to niekaip nesugebėjo padaryti.

  Patikrinus asmens dokumentus, paaiškėjo, jog 1977 metais gimęs vyras yra gerai žinomas policijos pareigūnams ir paskelbta jo paieška už panašaus pobūdžio nusikalstamą veiką.

  O jau kitą dieną, lapkričio 3-iają, į Klaipėdos rajono policijos pareigūnus kreiptasi dėl pastolių vagystės — pranešta, jog Klaipėdos rajone, Karklės kaime, iš neaptvertos teritorijos pavogti pastoliai, kurių vertė — daugiau kaip 15 000 eurų. Klaipėdos r. pareigūnų teigimu, "Citroen" mikroautobuse aptikti pastoliai veikiausiai ir yra pavogtieji iš statybvietės Karklės kaime.

  Dar šia tema

  Paprašiusios atsigerti plėšikės apvogė pensininkę
  Klaipėdoje teisiamas vyras, įtariamas pinigų iš neužrakintų butų ir įstaigų vagyste
  Klaipėdoje iš namo pavogtas seifas, kolekciniai laikrodžiai, kompiuterinė technika
  Tegai:
  Lietuva, Klaipėdos rajonas, policija, vagystė

  Svarbiausios temos