00:33 2020 Gruodžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2066
 • RUB91.3194
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (706)

  Pranešama, kad LSMU Kauno ligoninės Infekcinių ligų skyriuje šiuo metu guli daugiau 120 pacientų, ir prognozuojama, kad žmonių, kuriems reikės medikų pagalbos, skaičius tik augs

  VILNIUS, lapkričio 6 — Sputnik. LSMU Kauno ligoninė paskelbė, kad stabdo kai kurias planines paslaugas ir didina lovų COVID-19 ligoniams skaičių.

  Pranešama, kad LSMU Kauno ligoninės Infekcinių ligų skyriuje jau guli 120 pacientų. Administracija pažymi, kad daugiau galimybių plėstis penkių aukštų korpuse nera galimybių, o personalas ten "sunkiai pluša devynis mėnesius".

  "LSMU ligoninės Kauno klinikų regiono valdymo grupės sprendimu, COVID-19 pacientams skirtų lovų skaičių iki 160 turėjome padidinti lapkričio 9 dieną. Tačiau matydami COVID-19 pacientų gausėjimą patys ankstiname šią datą ir laikinai stabdome stacionarių terapinių paslaugų teikimą Josvainių g. 2 padalinyje. Jame COVID-19 pacientams numatėme 30 lovų", — rašoma ligoninės Facebook'e.

  Šiuo metu sunkiausiems COVID-19 ligoniams paskiriamas visas Intensyvios terapijos ir reanimacijos skyrius Josvainių g. 2 su 16 lovų.

  Josvainių g. 2 toliau teikiamos ambulatorinės paslaugos Konsultacinėje bei Odos ir venerinių ligų poliklinikose, priimami gimdyvės Akušerijos ginekologijos skyriuje, kuris įsikūręs atskirame korpuse.

  Ligonone taip pat praneša, kad Neurologijos skyriuje veikia izoliacinės palatos karščiuojantiems ligoniams, kurie laukia COVID-19 testų rezultatų. Josvainių g. 2 padalinyje laikinai neveiks Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius. Urologijos ir Chirurgijos skyriuose numatyta chirurginė medicinos pagalba tik COVID-19 ligoniams. Josvainių g. 2 Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje priimami COVID-19 ligoniai, Baltijos g. 120 — pacientai, kuriems yra stiprus įtariamas dėl COVID-19 (karščiuojantys ir turintys respiracinių ligų simptomų).

  Toliau teikiamos planinės ir skubios medicinos paslaugos LSMU Kauno ligoninės padaliniuose Laisvės al. 17,  Hipodromo g. 13. bei kituose padaliniuose.

  Penktadienio duomenimis, per praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 1656 nauji COVID-19 atvejai. Tebesergančiais laikomi 15 034 piliečiai. Per visą pandemijos laikotarpį Lietuvoje nustatyti 20 747 koronaviruso atvejai. Viruso aukomis tapo 192 gyventojai.

  Nuo lapkričio 7 dienos Lietuvoje bus įvestas visuotinis karantinas. 

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (706)

  Dar šia tema

  Lietuvoje atsirado nuo COVID-19 sauganti programėlė "Korona stop LT"
  Gydytojas įvardijo teisingus būdus pasitikrinti dėl koronaviruso  
  Klaipėdoje atsiras antrasis mobilus COVID-19 patikros punktas
  Gydytojai nustatė naują galimą COVID-19 simptomą
  Tegai:
  Kaunas

  Svarbiausios temos