22:12 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1890
 • RUB90.0123
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (654)

  Naujausiais duomenimis, per visą pandemijos laikotarpį Lietuvoje nustatyti 20,7 tūkst. koronaviruso atvejų, viruso aukomis tapo 192 gyventojai

  VILNIUS, lapkričio 6 — Sputnik. sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pareiškė, kad jeigu per savaitę nuo karantino įvedimo situacija netaps stabilesnė, galėtų būti svarstomas papildomų apribojimų įvedimas. Apie tai jis paskelbė penktadienio spaudos konferencijos metu.

  "Jeigu per savaitę nuo karantino įsigaliojimo nepamatysime situacijos stabilizacijos, tada ir bus galvojama apie papildomas priemones", — sakė Veryga.

  Savo ruožtu Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Razmuvienė papasakojo, kad nuo pandemijos pradžios registruota 1818 medikų susirgimo atvejų, iš jų 1400 registruoti per rugsėjį–lapkritį. Dabar serga 1200 medikų, tarp kurių ne tik gydytojai, bet ir slaugytojai bei jų padėjėjai.

  "Jeigu pasižiūrėsime, koks tas skaičių skirtumas, lyginant su visu susirgusių skaičiumi, tikrai pastarasis susirgimų skaičius rodo, kad medikų tarpe sergančiųjų yra labai nemažai", — sakė ji.

  Penktadienio duomenimis, per praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 1656 nauji COVID-19 atvejai. Tebesergančiais laikomi 15 034 piliečiai. Per visą pandemijos laikotarpį Lietuvoje nustatyti 20 747 koronaviruso atvejai. Viruso aukomis tapo 192 gyventojai.

  Trečiadienį vyriausybė patvirtino COVID-19 komiteto pasiūlymą paskelbti karantiną visoje šalyje. Jis įsigalios šeštadienį, 00:00, ir tęsis tris savaites. Jei įvestos priemonės nepadės, apribojimai gali būti sugriežtinti.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (654)

  Dar šia tema

  COVID-19 padėtis tarp jaunesnių Kauno mokyklų moksleivių stabilizavosi
  Lietuvoje atsirado nuo COVID-19 sauganti programėlė "Korona stop LT"
  Klaipėdoje atsiras antrasis mobilus COVID-19 patikros punktas
  Tegai:
  karantinas, Aurelijus Veryga

  Svarbiausios temos