05:23 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Atsižvelgiant į vilniečių judumo tendencijas, nuo lapkričio 4 dienos pakeisti viešojo transporto tvarkaraščiai

  VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Praėjusią savaitę Vilniuje prasidėjus lokaliam karantinui įmonės "Susisiekimo paslaugos" specialistai skaičiuoja, kad keleivių srautai sumažėjo maždaug 49 proc., palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, rašo miesto savivaldybė.

  Remiantis naujausiais Vilniaus miesto Eismo valdymo centro duomenimis, praėjusios savaitės transporto srautai Vilniuje, palyginti su ankstesne spalio savaite, rytinio piko metu buvo maždaug 15 proc., vakarinio piko metu — apie 19 proc. mažesni. Praėjusios savaitės transporto srautai, palyginti su ta pačia metų savaite pernai, rytinio piko metu yra apie 30 proc., vakarinio piko metu apie 20 proc. mažesni.

  Atsižvelgiant į vilniečių judumo tendencijas, nuo lapkričio 4 dienos pakeisti viešojo transporto tvarkaraščiai — jie suplanuoti taip, kad vilniečiai keliautų saugiai, galėtų laikytis atstumo, o pats autobusų ir troleibusų kursavimas būtų efektyvus.

  "Keleivių srautus stebime ir analizuojame kasdien, viešojo transporto tvarkaraščius ir transporto priemonių talpą parenkame pagal keleivių srautus kiekviename maršrute. Nuo karantino pradžios praėjus savaitei matome, kad keleivių ryškiai sumažėjo, todėl dabartiniai tvarkaraščiai nebėra optimalūs. Bet kokiu atveju keisdami tvarkaraščius išlaikome pagrindinį tikslą — užtikrinti saugias ir patogias keliones viešuoju transportu", — sakė SĮ "Susisiekimo paslaugos" Viešojo transporto departamento vadovė Loreta Levulytė.

  Taip pat ji paragino visus vilniečius elgtis atsakingai, dėvėti apsaugines veido kaukes, rūpintis savimi, aplinkiniais ir prisiminti, kad saugiausia šiuo metu yra namuose.

  Dar šia tema

  Poderskis papasakojo, kaip Vilnius ruošiasi COVID-19 atvejų skaičiaus didėjimui
  Vyriausybė paskelbė vaizdo įrašą apie kovą su COVID-19 Lietuvoje
  Skvernelis pasakojo apie planus įvesti visuotinį karantiną
  Tegai:
  keleivai, karantinas, Vilnius

  Svarbiausios temos