05:55 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1124)

  Esminiai pokyčiai yra tai, kad nebus galimybės apmokėti grynaisiais, neįteiktos siuntos bus saugojamos trumpiau, sunkios siuntos bus įteikiamos lauke

  VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Prieš kelias savaites Lietuvos paštas pranešė apie papildomų apsaugos priemonių visos šalies mastu įvedamą. Kadangi situacija šalyje negerėja, bendrovė imasi dar daugiau saugumo priemonių ir keičia LP EXPRESS kurjerių aptarnavimą.

  Papildomos priemonės įvedamos nuo lapkričio 6 dienos. Nuo šio laiko galimi trys kurjerinės siuntos pristatymo variantai: siuntos pristatymas gavėjo adresu iki slenksčio, kai siunta įteikiama gavėjui per saugų, ištiestos rankos atstumą, siuntos nukreipimas į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą arba į pašto skyrių.

  Karantinas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Siuntos, sveriančios daugiau nei 30 kg, bus įteikiamos lauke. Tai reiškia, kad klientas nesulauks kurjerio skambučio į namų duris — kurjeris, prieš pristatydamas tokią siuntą, telefonu informuos gavėją, kad siuntą reikės atsiimti lauke.

  Jeigu siuntos gavėjas yra saviizoliacijoje, siunta bus palikta prie gavėjo durų slenksčio. Apie paliktą siuntą kurjeris gavėją informuos skambučiu, kurio metu, kaip patvirtinimo, paprašys padiktuoti gavėjo tapatybę patvirtinančio dokumento 4 paskutinius skaičius. Taip pat su kurjeriu bus galima susitarti dėl siuntos pristatymo į artimiausią LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą ar dėl pakartotinio pristatymo pasibaigus saviizoliacijai. Saviizoliacijoje esantiems gavėjams siuntos su išperkamuoju mokesčiu (COD), taip pat sveriančios daugiau nei 30 kg, nepristatomos.

  Siuntos su išperkamuoju mokesčiu (COD) galės būti apmokamos tik banko kortele — kurjeriai grynųjų pinigų nepriims.

  Trumpės siuntos saugojimo logistikos centre laikas — siunta bus saugojama 7 dienas.

  Kaip pažymėjo Lietuvos pašto Rinkodaros ir pardavimų padalinio direktorius Norbertas Žioba, situacija šalyje diktuoja, kad po truputį grįžtame prie pavasarį taikytų saugumo taisyklių.

  "Šį kartą daugiau dėmesio skiriame kurjerių teikiamoms paslaugoms. Nors dauguma klientų yra supratingi, atsiimdami siuntą iš kurjerio laikosi saugaus atstumo, net ir namuose nepamiršta užsidėti apsauginę kaukę, perspėti, kad yra saviizoliacijoje, norime užtikrinti maksimalų tiek klientų, tiek savo darbuotojų saugumą. Pakeitimai neturėtų sukelti klientams daug nepatogumų, tačiau būsime tikri, kad darome viską, siekdami apsaugoti savo ir aplinkinių sveikatą", — sako Žioba.

  Lietuvos paštas pažymi, kad dėl esamos situacijos siuntos, tiek pristatomos į siuntų terminalus, tiek kurjerių, gali šiek tiek vėluoti.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1124)

  Dar šia tema

  Naujas karantinas Lietuvoje. Kas bus apribota
  PSO įspėjo apie trumpesnio karantino po sąlyčio su užsikrėtusiuoju keliamą riziką
  Premjeras apie karantiną: gali tekti imtis griežtesnių ribojimų
  Tegai:
  Lietuva

  Svarbiausios temos