23:35 2020 Gruodžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Spalio pradžioje buvo panaši situacija, kai laivas pavojingai pasviro krantinės link

  VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Klaipėdoje, Danės upėje, istorinis laivas "Ole Wilassen" vėl pradėjo skęsti. Apie tai savo Facebook puslapyje pasakojo miesto meras Vytautas Grubliauskas.

  Meras paskelbė nuotraukas, kuriose matyti, kad laivas iš dalies yra po vandeniu.

  "2-oji vadinamojo "Danės skenduolio" serija — visiškas savojo turto nepriežiūros ir aplaidumo pavyzdys. Neįtikina ir neguodžia bei nenuramina pažadai išplukdyti dokavimui, rezultatas — akivaizdus. Jau iš turimos patirties skubos tvarka ieškomi ir bus kviečiami avarijos likvidavimo specialistai, narai, reikiama technika — tai neišvengiami veiksmai ir jie bus atliekami nedelsiant." — rašė Grubliauskas.

  Taip pat Klaipėdos meras sakė, kad būtina įvertinti situaciją teisėsaugos institucijoms. Grubliauskas pažadėjo, kad artimiausiu metu bus kreiptasi į prokuratūrą dėl viešojo intereso gynimo, nes nenuoseklumas ir nesutarimai tarp privataus verslo subjektų tampa realia grėsme.

  Историческое судно Ole Wilassen на реке Дане тонет, 7 ноября 2020
  Istorinis laivas "Ole Wilassen".

  Istorinis laivas "Ole Wilassen" beveik nuskendo praėjusio mėnesio pradžioje. Laivas pasviro ir pavojingai atsirėmė į krantinę. Praėjus kelioms dienoms po įvykio, jis buvo pakeltas iš upės. Kaip paaiškėjo, laive buvo trys skylės. Buvo pažadėta laivą išplukdyti dokavimui.

  "Ole Wilassen" yra istorinis nedidelis 30 m ilgio Norvegijos laivas, pastatytas 1948 metais. Prieš kelerius metus žvejybos laivas buvo atplukdytas į Klaipėdą remontui.

  Dar šia tema

  Danės upėje ėmė skęsti istorinis laivas — video
  Istorinis laivas "Ole Wilassen" pakeltas nuo Danės upės dugno
  Tegai:
  laivas, Klaipėda

  Svarbiausios temos