09:08 2020 Gruodžio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1968
 • RUB90.7837
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Bendrovė "Grinda" važiuojamojoje S. Fino gatvės dalyje jau atkūrė akmeninį grindinį bei įrengė lietaus nuotekų surinkimo vamzdyną

  VILNIUS, lapkričio 8 — Sputnik. Šnipiškėse pėsčiųjų ir automobilių eismui grąžinama atnaujinta S. Fino gatvė, praneša sostinės savivaldybė. 

  S. Fino gatvės važiuojamojoje dalyje atkurtas istoriškai čia buvęs 197 m ilgio lauko akmenų grindinys, taip pat papildomai suformuotos įvažos į kiemus ir šalutines besijungiančias Kaltanėnų ir Saracėnų gatveles. 

  Реконструкция на улице С. Фино
  © Photo : Vilnius
  S. Fino gatvės rekonstrukcija

  Norėdami išgauti autentišką vaizdą, "Grindos" specialistai pasirinko daug kantrybės ir preciziškumo reikalaujantį būdą — akmenis po vieną dėlioti rankomis. Tokia akmenimis grįsta gatvė ne tik estetiškai atrodo, bet yra ir ilgaamžiškesnė, nereikalauja ypatingos priežiūros.

  "Šnipiškių seniūnija išsiskiria kontrastais. Čia galime išvysti ir daugiaaukščių stiklinėmis sienomis, ir medinių trobesių su langinėmis. Manau, labai svarbu pabrėžti šią unikalią Šnipiškių tapatybę, kartu pritaikant modernius sprendinius ir kuriant geresnes sąlygas čia dirbantiems ir gyvenantiems", — sakė Vilniaus miesto vicemeras Vytautas Mitalas.

  Bendrovė "Grinda" važiuojamojoje dalyje jau atkūrė akmeninį grindinį, įrengė lietaus nuotekų surinkimo vamzdyną. 

  Iki lapkričio vidurio planuojama baigti visus pėsčiųjų ir dviratininkų infrastruktūros darbus.

  Dar šia tema

  Prasidėjo Medininkų pasienio kontrolės punkto rekonstrukcija
  Tegai:
  Vilnius, rekonstrukcija

  Svarbiausios temos