15:23 2020 Lapkričio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1890
 • RUB90.0123
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (660)

  Karo prievolininkai, paskirti atlikti tarnybą, tarnybą pradės pagal planą ir į nustatytas tarnybos vietas Lietuvos kariuomenės padaliniuose jų pristatymas bus organizuojamas maksimaliai laikantis visų nustatytų saugumo reikalavimų

  VILNIUS, lapkričio 8 — Sputnik. Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba (KPKT) pakeitė karo prievolininkų aptarnavimo tvarką regioniniuose karo prievolės ir komplektavimo padaliniuose, rašo Krašto apsaugos ministerijos spaudos tarnyba.

  Medikai su specialiais kostiumais
  © Sputnik / Владимир Астапкович

  Karo prievolininkams, pageidaujantiems pradėti atrankos procedūras ar gavusiems šaukimo nurodymus, rekomenduojama pirmiausia susisiekti su atitinkamu regioninių karo prievolės ir komplektavimo padaliniu telefonu, reikiamus dokumentus (pvz. mokslo pažymas, prašymus dėl tarnybos atidėjimo ar tarnybos atlikimo) teikti elektroniniu arba paprastu paštu bei vykdyti kitus karo prievolės specialistų nurodymus. 

  Karinės medicinos ekspertizės komisijos pakomisių veikla nėra stabdoma. Komisijose dirbantis personalas ir toliau vykdys karo prievolininkų sveikatos patikrinimus. Karo prievolininkų sveikatos patikrinimas organizuojamas ir vykdomas maksimaliai laikantis visų nustatytų saugumo reikalavimų.

  Karo prievolininkai, paskirti atlikti tarnybą, tarnybą pradės pagal planą ir į nustatytas tarnybos vietas Lietuvos kariuomenės padaliniuose jų pristatymas bus organizuojamas maksimaliai laikantis visų nustatytų saugumo reikalavimų.

  Taip pat priminta, kad karo prievolininkams, šaukiamiems į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, nurodymai ir informacija su jų šaukimo procedūrų vykdymu yra skelbiama ir atnaujinama interneto svetainėje sauktiniai.karys.lt.  Karo prievolininkai, esantys kalendorinių metų karo prievolininkų sąraše, privalo nuolat sekti jiems skelbiamą informacija ir nurodymus internete ir vykdyti duotus šaukimo nurodymus. Aktyviojo rezervo karo prievolininkams šaukimo nurodymai siunčiami registruotu paštu.

  Per praėjusią parą Lietuvoje buvo užregistruota 1980 naujų koronaviruso infekcijos atvejų. Respublikoje epidemiologinė padėtis blogėja. Atsižvelgiant į tai, šeštadienį buvo įvestas bendras karantinas trims savaitėms. Per visą pandemiją buvo užregistruotos 207 mirtys.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (660)

  Dar šia tema

  PSO patvirtino audinių pavojingumą žmonėms dėl koronaviruso plitimo
  Per praėjusią parą Lietuvoje nustatyti beveik 2 000 COVID-19 atvejų
  COVID-19 Lietuvoje: pranešama apie 4 mirtis
  Tegai:
  kariuomenė, karantinas, koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos