06:10 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1124)

  Pranešama, kad pacientams, kurie atvyksta į Infekcinių ligų centrą, jau įrengtos dvi šildomos konteinerinės patalpos, įrengtos šaltajam metų laikui

  VILNIUS, lapkričio 9 — Sputnik. Šiuo metu Santaros klinikose gydomi 133 COVID-19 sergančių pacientų, praneša gydymo įstaigos spaudos tarnyba.

  Iš 133 COVID-19 sergančių 15 gydomi Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. Taip pat vienas iš sergančiųjų yra vaikas.

  Medikai su specialiais kostiumais
  © Sputnik / Владимир Астапкович

  Lapkričio 9 dienos duomenimis, atraminėje Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje gydomi 102 COVID-19 sergantys pacientai, 3 iš jų — Reanimacijos-intensyviosios terapijos skyriuje.

  Ukmergės ligoninėje gydomi 8 COVID-19 sergantys pacientai, iš jų 1 Reanimacijos-intensyviosios terapijos skyriuje, Alytaus V. Kudirkos ligoninėje — 13 pacientų.

  Santaros klinikos praneša, kad pacientams, kurie atvyksta į L korpusą (Infekcinių ligų centrą), jau įrengtos dvi šildomos konteinerinės patalpos, įrengtos šaltajam metų laikui.

  Naujausiais duomenimis, patvirtintų ligos atvejų skaičius sudaro apie 25 tūkst. atvejų. Lietuvoje lapkričio 7 dieną pradėjo galioti bendras karantinas, kuris tęsis tris savaites.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1124)

  Dar šia tema

  Mokslininkai papasakojo apie smegenų pažeidimus, susijusius su COVID-19
  Lietuvoje apskaičiuota, kiek žmonių galėtų užsikrėsti COVID-19 be karantino
  Čaplinskas suabejojo ​​duomenimis apie gydytojų, sergančių COVID-19, skaičių Lietuvoje
  Tegai:
  Santaros klinikos

  Svarbiausios temos