05:01 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Išlaisvintas vyras buvo išvežtas į gydymo įstaigą. Medikai su deguonies balionais budėjo ir visos gelbėjimo operacijos metu

  VILNIUS, lapkričio 9 — Sputnik. Sekmadienį ugniagesiai gelbėtojai išgelbėjo vyro gyvybę, pranešė Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba savo Facebook paskyroje.

  13:13 gautas pranešimas, kad Šiaulių rajone, Kuršėnų kaimiškojoje seniūnijoje, Varputėnų kaime, kasant šulinį žemės užgriuvo žmogų. Pirmieji į nelaimės vietą atskubėję Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kuršėnų komandos ugniagesiai pamatė, kad šulinyje, maždaug 5 metrų gylyje, žemės yra užgriuvusios ant dviejų vyrų. Vieno matėsi tik galva, o kito — iki kelių įklimpusios kojos. Pastarasis rankomis bandė atkasti savo kolegą.

  PGV Pajėgų valdymo skyriaus vyresnysis specialistas Gediminas Pocius sakė, kad iš pradžių ugniagesiai atsakė vyrą, kuris buvo įklimpęs iki kelių.

  "Į iškastą duobę pasikeisdami lipo vienas arba du ugniagesiai, nes ten nebuvo vietos, vienas nuolat stengėsi laikyti žemėmis užverstam žmogui deguonies kaukę prie veido, bet jį atkasinėjant žemės dar du kartus griuvo ant jo ir tekdavo jį kasti iš naujo. Dirbti buvo labai sudėtinga, nes šulinyje buvo tik pusė metro juodžemio ir 7 m smėlio, kuris nuolat užgriūdavo. Iš kaimo pasitelkėme į pagalbą žmogų su ekskavatoriumi ir pradėjome platinti duobę", — pasakojo jis.

  Dar vieną ekskavatorių surado policijos pareigūnai. Iš Šiaulių PGV 3-iosios komandos atvyko ugniagesys gelbėtojas su traktoriumi. Ugniagesiai gelbėtojai iš šonų smėlį sėmė su kibirais, ekskavatoriai atkasinėjo ir platino duobę.

  "Trečią kartą užgriuvus žemėms, manėme, kad jau prarasime žmogų, bet vis dėlto pavyko jį ištraukti gyvą. Visa gelbėjimo operacija užtruko apie 2,5 valandos", — sakė operacijų vadovas.

  Pasak Pociaus, ugniagesiams pavyko išgelbėti vyro gyvybę. Išlaisvintas vyras buvo išvežtas į gydymo įstaigą. Medikai su deguonies balionais budėjo ir visos gelbėjimo operacijos metu.

  Dar šia tema

  Ilgojo savaitgalio metu ugniagesiams teko gelbėti šunį ir audinę
  Prienų rajone ugniagesiai iš tvenkinio ištraukė automobilį su vairuotoja
  Plungėje moteris, nesuvaldžiusi automobilio, įvažiavo į namo sieną
  Tegai:
  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas

  Svarbiausios temos