15:59 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Vilnietis buvo ieškotas kaip kaltinamasis nusikaltimo padarymu, o JK gyvenamąją vietą deklaravęs lietuvis vengė atlikti teismo skirtą arešto bausmę

  VILNIUS, lapkričio 9 — Sputnik. Vilniaus oro uoste bei Lazdijų rajone pasieniečiai sulaikė du Lietuvos piliečius, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

  Sekmadienį vakare Vilniaus oro uoste dirbę VSAT pareigūnai gavo žinių, jog iš Kopenhagos (Danija) atskrendančiame lėktuve yra grąžinamas asmuo. Jis išsiųstas už minėtoje valstybėje padarytą nusikaltimą.

  Tikrindami dokumentus pasieniečiai išsiaiškino, kad 49-erių Vilniaus gyventojas problemų su teisėsauga turi ir Lietuvoje, nuo spalio vidurio jis yra ieškomas Vilniaus policijos.

  Pasieniečiai vilnietį sulaikė ir pristatė į sostinės oro uosto užkardos patalpas. Tą pačią dieną ieškomasis perduotas atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

  Tą pačią dieną, sekmadienį, dar vienas teisėsaugos ieškomas lietuvis sulaikytas prie sienos su Lenkija. Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai ties Lazdijų rajono Akmenių kaimu, kelyje Lazdijai–Seinai, patikrinti sustabdė Jungtinėje Karalystėje registruotą mikroautobusą "Volkswagen Transporter". Juo į užsienį vyko grupė asmenų.

  Kontrolės metu paaiškėjo, kad vieno keleivio, 37 metų lietuvio, nuo 2014 metų liepos ieško Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Paaiškėjo, kad vyras, kuris savo nuolatinę gyvenamąją vietą deklaravęs Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje vengia atlikti jam paskirtą 20 parų arešto bausmę.

  Pareigūnai jam neleido tęsti kelionės. Iš mikroautobuso išlaipintas vyras tą pačią dieną buvo perduotas Alytaus policininkams, o informacija apie jo sulaikymą perduota paieškos iniciatoriui.

  Šiemet pasieniečiams iš viso įkliuvo 1673 asmenys, kurie dėl įvairių nusikaltimų ir nusižengimų buvo ieškomi Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijų.

  Dar šia tema

  Rusijoje pasiūlyta apriboti medienos eksportą per sieną su Lietuva
  Lietuvos muitinė nufilmavo užmūrytą blokeliuose cigarečių kontrabandą
  Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje susidarė beveik 800 sunkvežimių eilė

  Svarbiausios temos