22:07 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1968
 • RUB90.7837
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešime teigiama, kad apdovanojimas premjerui skirtas už nuopelnus ir bendradarbiavimą įgyvendinant bendrus Baltijos regiono projektus

  VILNIUS, lapkričio 11 — Sputnik. Premjerui Sauliui Skverneliui įteiktas Baltijos Asamblėjos medalis už nuopelnus ir bendradarbiavimą įgyvendinant bendrus Baltijos regiono projektus, praneša premjero spaudos tarnyba.

  "Nuoširdžiai dėkoju už šį simbolinį ir man labai svarbų Baltijos Asamblėjos apdovanojimą. Tik veikdami kartu esame stipresni ir galime pasiekti puikių rezultatų. Nepaisant visų iššūkių, realūs ir svarbūs darbai buvo atlikti įgyvendinant bendrus regioninius tiek sinchronizacijos, tiek transporto infrastruktūros projektus. Dėkoju visiems partneriams ir kolegoms už bendrą sėkmingą darbą, tai yra mūsų visų laimėjimas, kuris atneš daug naudos visam regionui", — teigė Skvernelis.

  Pranešama, kad Baltijos Asamblėja (BA) yra Lietuvos, Estijos ir Latvijos parlamentų tarptautinio bendradarbiavimo organizacija, įkurta 1991 metų lapkričio 8 dieną Taline.

  Pažymima, kad svarbiausias tikslas bendradarbiaujant su vyriausybių atstovais ir įvairių sričių ekspertais, vadovaujantis racionalumo, tarpusavio naudos ir vienybės principais, — spręsti Lietuvos, Estijos ir Latvijos valstybių aktualiausius saugumo, ekonomikos, kultūros, mokslo, švietimo, sveikatos apsaugos ir kitus klausimus.

  BA medalis — apdovanojimas, teikiamas kiekvienais metais už Baltijos šalių vienybės ir bendradarbiavimo palaikymą ir išskirtinį indėlį įgyvendinant bendrus regioninius projektus.

  Dar šia tema

  Rinkiminės kovos tęsiasi. Kas Lietuvoje skleidžia konkurenciją suvaldant COVID-19
  Premjeras apie karantiną: gali tekti imtis griežtesnių ribojimų
  Tegai:
  Baltijos Asamblėja, Saulius Skvernelis

  Svarbiausios temos