22:31 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1968
 • RUB90.7837
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Ministrų kabinetas nustatė, kad apsauginės kaukės ugdymo įstaigose bus privalomos mokiniams nuo 5 iki 12 klasės

  VILNIUS, lapkričio 11 — Sputnik. Vyriausybė trečiadienį pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymui nustatyti, kad vaikams, vyresniems nei 6 metų, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo proceso metu nebūtų taikomas reikalavimas dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

  Nuo šiol apsauginės kaukės ugdymo įstaigose bus privalomos tik mokiniams nuo 5 iki 12 klasės.

  Karantinas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Taip pat Vyriausybė pritarė siūlymui pakeisti nuostatą dėl viešojo maitinimo įstaigų veiklos. Nutarta, kad viešojo maitinimo paslaugos būtų teikiamos ne tik įmonių, įstaigų ar organizacijų, kuriose vykdomas pamaininis darbas, darbuotojams, bet ir ugdymo, socialinių paslaugų, asmens sveikatos priežiūros, krašto apsaugos, pataisos įstaigose ir kitose įstaigose, kuriose būtina užtikrinti maitinimą pagal įstaigos veiklos specifiką.

  Lapkričio 7 dieną visoje respublikoje įvestas karantinas, kuris tęsis tris savaites. Šalies valdžia neatmeta griežtesnių apribojimų, jei įvestos priemonės neužkirs kelio infekcijos plitimui.

  Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1 433 nauji COVID-19 atvejai ir 14 mirčių. Iš viso Lietuvoje nustatyti 28 262 viruso atvejai. Šiuo metu serga 21 339 žmonės, pasveiko tik 6 608 pacientai. 78 306 žmonės izoliuojasi.

  Dar šia tema

  Per karantiną trumpinamas kai kurių "Maximos" parduotuvių darbo laikas
  Lietuvoje dėl karantino pasikeitė karo prievolininkų aptarnavimo tvarka
  Naujas visuotinis karantinas Lietuvoje

  Svarbiausios temos