00:16 2020 Lapkričio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Vairuotojas prisipažino, kad būdamas Baltarusijoje tiesiog neatsispyrė pasiūlymui "papildomai užsidirbti"

  VILNIUS, lapkričio 11 — Sputnik. Šalčininkų kelio poste įkliuvo kontrabandą vilkiko stabdžių sistemoje slėpęs vairuotojas, praneša Lietuvos Respublikos muitinės spaudos tarnyba.

  Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, lapkričio 8-ąją, į Šalčininkų kelio postą nuosavu vilkiku "Volvo" atvažiavęs Lenkijos pilietis sakė, kad grįžta iš Baltarusijos, kur nuvežė krovinį.

  Tačiau vairuotojo elgesys muitinės pareigūnams pasirodė įtartinas, todėl mašina patikrinta rentgeno kontrolės sistema. Nustatyta, kad iš keturių "Volvo" pneumatinių vilkiko stabdžių sistemos oro talpų, trys paverstos cigarečių kontrabandos slėptuvėmis. Iš jų muitininkai ištraukė 2 288 pakelius įvairių baltarusiškų cigarečių — "Queen Menthol", "NZ Gold", "Minsk Superslims". Nelegalių cigarečių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais siekia 8 074 eurus.

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Vairuotojas prisipažino, kad būdamas Baltarusijoje tiesiog neatsispyrė pasiūlymui "papildomai užsidirbti". Lenkijos piliečiui dėl gabentos kontrabandos gresia ne tik bauda arba laisvės atėmimas, bet ir vilkiko konfiskacija.

  Dar šia tema

  Pasieniečiai parodė savo naują uniformą — video
  Du teisėsaugos ieškoti lietuviai sulaikyti Vilniaus oro uoste ir pasienyje su Lenkija
  Sučiuptas lietuvis, neteisėtai kirtęs Baltarusijos sieną
  Tegai:
  cigarečių kontrabanda, Muitinė

  Svarbiausios temos