00:45 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (368)

  Sunkiausia situacija yra Kamennyj Log pasienio kontrolės punkte — čia susidarė eilė iš daugiau nei 330 sunkvežimių

  VILNIUS, lapkričio 12 — Sputnik. Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje susidarė daugiau nei 760 sunkvežimių spūstis, rodo Baltarusijos valstybės sienos komiteto duomenys.

  Pagal 9:00 (10:00 Baltarusijos laiku) informaciją, dauguma sunkvežimių yra Kamennyj Log kontrolės punkte — daugiau nei 330. Kotlovkoje susidarė eilė iš daugiau nei 160  sunkvežimių, Privalkoje stovi daugiau nei 150, o Beniakonyse — daugiau kaip 120 sunkvežimių.

  Tuo tarpu Baltarusijos ir Latvijos pasienyje trečiadienį nedidelės eilės lieka abiejuose veikiančiuose kontrolės punktuose. Urbanuose įvažiavimo į Latviją laukia daugiau nei 40 vilkikų, Grigorovščinoje eilė dvigubai mažesnė — apie 20.

  Baltarusijos ir Lenkija pasienyje nedideli sunkumai pastebimi tik dviejuose kontrolės punktuose — Bruzguose ir Berestovicoje. Ten kiekviename iš punktų eilėse laukia daugiau nei 50 sunkvežimių.

  Prie sienos su Ukraina eilių nėra.

  Baltarusijos valstybės sienos komitetas neseniai paskelbė apie kelio remonto darbus Beniakonyse (iš Lietuvos pusės — Šalčininkuose). Planuojama, kad jie bus baigti iki šių metų pabaigos.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (368)

  Dar šia tema

  Dėl COVID-19 Baltarusija įvedė apribojimus pasienyje su Lietuva
  Baltarusijos studentai įstrigo Baltarusijos ir Lenkijos pasienyje
  Tegai:
  eilės pasienyje, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos