03:07 2020 Gruodžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2066
 • RUB91.3194
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (706)

  Prezidento nuomone, koronaviruso pandemijos valdymui reikalingos priemonės ir įranga turi būti administruojama itin efektyviai

  VILNIUS, lapkričio 12 — Sputnik. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministeriją (SAM) ir šios ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centrą su prašymu nedelsiant pateikti informaciją apie koronaviruso pandemijos suvaldymui būtinų medicinos priemonių ir įrangos rezervą, teigiama Prezidentūros pranešime.

  Prezidento nuomone, koronaviruso pandemijos valdymui reikalingos priemonės ir įranga turi būti administruojama itin efektyviai.

  Šiuo metu Ekstremaliųjų situacijų operacijų valdymo centre jau dirba Krašto apsaugos ministerijos deleguotas logistikos ekspertas, padedantis koordinuoti pandemijos suvaldymui būtinų priemonių atvežimą ir jų paskirstymą Lietuvoje.

  Nausėda taip pat paprašė iki penktadienio pateikti detalią informaciją apie valstybės medicinos priemonių ir įrangos rezervą, duomenis apie tokių priemonių poreikio prognozę, suplanuotus ir vykdomus jų pirkimus bei prognozuojamus gavimo terminus.

  Per praėjusią parą šalyje nustatyti 1 553 nauji atvejai, praneša Sveikatos apsaugos ministerija.

  Per visą pandemijos laikotarpį respublikoje buvo nustatyta 29 812 atvejų, tuo tarpu 7 096 žmonės pasveiko. Šiuo metu serga 22 382 pacientai, o 84 024 saviizoliuojasi.

  Žmonių, kuriems diagnozuota COVID-19, mirčių skaičius taip pat auga. Per praėjusią parą mirė dar devyni žmonės. Bendras mirčių skaičius sudaro 244.

  Lapkričio 7 dieną visoje respublikoje įvestas karantinas, kuris tęsis tris savaites. Šalies valdžia neatmeta griežtesnių apribojimų, jei įvestos priemonės neužkirs kelio infekcijos plitimui.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (706)

  Dar šia tema

  Kelionių organizatoriai gali gauti iki 75 % turistų grąžinimo organizavimo išlaidų
  Per praėjusią parą Lietuvoje nustatyta daugiau nei 1500 COVID-19 atvejų
  Tegai:
  koronavirusas, Gitanas Nausėda

  Svarbiausios temos