20:54 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1890
 • RUB90.0123
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaltinimai šioje byloje pateikti dviem panevėžiečiams — 20-mečiui ir šį rudenį pilnametystės sulaukusiam, tačiau jau 7 kartus teistam jo bičiuliui

  VILNIUS, lapkričio 12 — Sputnik. Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo ir nužudymo, pranešė Policijos departamentas.

  Šiemet, vasario 23-iosios rytą, Panevėžio policijos pareigūnai išvyko į iškvietimą Staniūnų gatvėje. Praeiviai pastebėjo automobilių stovėjimo aikštelėje gulintį kruviną vyriškį ir paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą.

  Į įvykio vietą atvykę greitosios pagalbos medikai bandė gaivinti be sąmonės rastą vyrą, tačiau pusamžis žmogus neišgyveno. Vėliau buvo nustatyta, kad jis mirė nuo sunkios galvos traumos. Netoliese gyvenęs miestietis buvo smarkiai sumuštas, jam į galvą suduota ne mažiau 17-os smūgių.

  Dėl nužudymo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Atliekant intensyvų ikiteisminį tyrimą, buvo nustatyti du įtariamieji. Iš pradžių pareigūnai sulaikė tuo metu dar nepilnametį, tačiau gerai teisėsaugai žinomą jaunuolį, o kovo mėnesį pagal Europos arešto orderį Norvegijoje buvo sulaikytas ir į Lietuvą atgabentas antrasis įtariamasis.

  Už nužudymą dėl savanaudiškų paskatų gresia laisvės atėmimas nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimas iki gyvos galvos. Už plėšimą numatytas areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

  Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

  Dar šia tema

  Kauno rajono miške virstantis medis mirtinai sužalojo vyrą
  Kaune nežinomas asmuo daugiaaukščio namo kieme pašovė moterį
  Kaune ugniagesys automobilių stovėjimo aikštelėje sudavė vyrui
  Tegai:
  žmogžužudystė, policija, Panevėžys

  Svarbiausios temos