14:22 2020 Lapkričio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1890
 • RUB90.0123
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (369)

  Sunkiausia situacija yra Kamennyj Log pasienio kontrolės punkte — čia susidarė eilė iš daugiau nei 380 sunkvežimių

  VILNIUS, lapkričio 13 — Sputnik. Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje pastebimos eilės iš kelių šimtų sunkvežimių, rodo Baltarusijos valstybės sienos komiteto duomenys.

  10:00 vietos laiku (9:00 Lietuvos laiku) duomenimis, daugiausia sunkvežimių yra Kamennyj Log pasienio kontrolės punkte — daugiau nei 380. Daugiau nei 130 sunkvežimių laukia įvažiavimo į Lietuvos teritoriją Kotlovkoje, tiek pat (daugiau nei 130) — Privalkoje ir daugiau nei 120 — Beniakonių kontrolės punkte.

  Taip pat yra sunkumų su sunkvežimių judėjimu pasienyje su Latvija. Urbanų pasienio kontrolės punkte įvažiavimo į Latvijos teritoriją laukia daugiau nei 100 sunkvežimių, Grigorovščinoje — daugiau nei 20 vilkikų.

  Pasienyje su Lenkija padėtis su sunkvežimių judėjimu nėra tokia įtempta. Bruzgų punkte laukia daugiau nei 20 sunkvežimių ir daugiau nei 20 sunkvežimių — Berestovicoje.

  Prie sienos su Ukraina eilių nėra.

  Baltarusijos valstybės sienos komitetas neseniai paskelbė apie kelio remonto darbus Beniakonyse (iš Lietuvos pusės — Šalčininkuose). Planuojama, kad jie bus baigti iki šių metų pabaigos.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (369)

  Dar šia tema

  Baltarusijos studentai įstrigo Baltarusijos ir Lenkijos pasienyje
  Europos Komisija priminė Estijai apie mokesčio už įvažiavimą į Rusiją neteisėtumą
  Tegai:
  eilės pasienyje, Lietuva, Baltarusija

  Svarbiausios temos