23:14 2020 Gruodžio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.2066
 • RUB91.3194
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Per visą pandemijos laikotarpį COVID-19 infekcija iš viso buvo patvirtinta 27 "Regitros" darbuotojams

  VILNIUS, lapkričio 13 — Sputnik. Per savaitę koronavirusas patvirtintas 6 "Regitros" darbuotojams. Iš jų keturi atvejai nustatyti Klaipėdoje ir po vieną Vilniuje bei Tauragėje rašo bendrovės spaudos tarnyba.

  Nuo lapkričio 6 dienos iki 13 dienos įmonėje fiksuoti 5 pasveikimo nuo šios infekcijos atvejai. Taigi, šiuo metu iš viso jau yra 16 pasveikusių darbuotojų.

  Du darbuotojai Klaipėdoje paskutinį kartą darbe lankėsi spalio 31 dieną, o teigiami testo rezultatai gauti lapkričio 6 ir 8 dienomis. Kitų dviejų darbuotojų paskutinės darbo dienos buvo lapkričio 3 ir 7 dienomis, jiems koronavirusas nustatytas to paties mėnesio 11 ir 12 dieną.

  Vilniuje COVID-19 atvejis fiksuotas Avižienių padalinyje. Darbuotojas paskutinį kartą darbe lankėsi lapkričio 2 dieną, o teigiamas testo rezultatas gautas lapkričio 7 dieną.

  Tuo tarpu Tauragėje esančiame padalinyje šią savaitę nustatytas pirmasis infekcijos atvejis. Darbuotojas darbe paskutinį kartą lankėsi lapkričio 7 dieną, o COVID-19 infekcija patvirtinta lapkričio 9 dieną.

  "Nustatant naujus atvejus kartu fiksuojame ir tuos, kuomet darbuotojai pasveiksta ir jau grįžta į darbą", — sakė "Regitros" generalinis direktorius Dalius Prevelis.

  Per visą pandemijos laikotarpį COVID-19 infekcija iš viso buvo patvirtinta 27 "Regitros" darbuotojams. Iš jų 16 jau yra pasveikę ir sugrįžę į darbą. Atvejai fiksuoti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Tauragėje ir Prienuose.

  Dar šia tema

  Ekspertai pristatė naujus COVID-19 pandemijos vystymosi Lietuvoje scenarijus
  Daugiau nei 2 tūkstančiai: pasirodė preliminarūs COVID-19 atvejų skaičiai
  Buvęs ULAC vadovas įvertino COVID-19 sergančios deputatės galimybes užkrėsti kolegas
  Tegai:
  koronavirusas, Regitra

  Svarbiausios temos