13:40 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (182)

  Virtualusis e.Kalėdų miestelis veiks nuo gruodžio 1-osios iki 2021 metų sausio 7-osios, tikimasi, kad jis nors iš dalies kompensuos pandemijos sukurtus ribojimus ir leis vilniečiams pasidžiaugti įdomiomis kalėdinėmis dovanomis

  VILNIUS, lapkričio 13 — Sputnik. Dėl koronaviruso pandemijos šiais metais Kalėdų miesteliai iš Vilniaus Katedros ir Rotušės aikščių ar Dizaino skvero žiemos švenčių metu persikels į elektroninę erdvę, praneša sostinės savivaldybės spaudos tarnyba.

  "Šiemet tokie jau metai, kai įprastoms miestą džiuginančioms veikloms reikia ieškoti alternatyvų. Vasarą meno kūrinius iš galerijų iškėlėme po atviru dangumi į akciją "Menas be stogo", žiemą Kalėdų miestelius dėl saugumo keliame į internetą — nors emocija ir nebus ta pati, tačiau tai bent dalinai kompensuos pandemijos sukurtus ribojimus ir leis vilniečiams pasidžiaugti įdomiomis kalėdinėmis dovanomis", — sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

  Anot savivaldybės, e. Kalėdų miestelyje kiekvienas, nekeldamas kojos iš namų, galės apsipirkti saugiai ir patogiai. Tai bus puiki abipusiai naudingų mainų galimybė visiems — ir verslininkams, kurie visus metus rengėsi šventiniam sezonui, ir įpratusiems ieškoti dovanų tradicinėse kalėdinėse mugėse.

  Parduotuvės Lidl logotipas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Липовец

  Specialioje www.kaledossostineje.lt svetainės skiltyje e. Kalėdų miestelis bus pateiktas prekybininkų sąrašas bei nuorodos į jų svetaines, kur kiekvienas lankytojas turės iš ko pasirinkti ir bus šiltai ir saugiai aptarnautas.

  Tuo tarpu verslininkai jau dabar kviečiami registruotis į e. Kalėdų miestelį, kad savo dovanas, suvenyrus ir paslaugas galėtų skelbti www.kaledossostineje.lt. 

  Virtualusis e. Kalėdų miestelis veiks nuo 2020 metų gruodžio 1 dienos iki pat šventinio sezono pabaigos 2021 metų sausio 7 dienos.

  Be to, savivaldybė pažada, jog gruodį virtualioje erdvėje taip pat bus galima rasti dar daug kitų įdomių alternatyvų.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (182)
  Tegai:
  Lietuva, Vilnius, Kalėdų miestelis, Kalėdos

  Svarbiausios temos