05:32 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Lapkričio 16 dienos horoskopas pataria Žuvims imtis kažko naujo, Liūtams — atidėti finansinius klausimus, o Svarstyklėms — atgaivinti senus planus

  Avinas (03.21-04.20) 

  Šiandien Avinų lauks sudėtinga ir vaisinga diena. Darbe, kūryboje ir moksle jūsų laukia sėkmė. Galbūt atsiras idėjų, kurių įgyvendinimas bus naudingas visiems. Atkaklumas padės pasiekti profesinę sėkmę.

  Vakare skirkite laiko sau ir savo namams. 

  Jautis (04.21-05.21) 

  Jūs užsiimsite naudingais darbais, spręsite darbo problemas. Diena tikrai bus vaisinga, ir vargu ar kažkas galės jums trukdyti. 

  Antroji dienos pusė tiks kelionėms ir aktyviam poilsiui. Tikėtini naudingi susitikimai, jūs galėsite rasti bendraminčių ar gerų naujų draugų.

  Dvyniai (05.22-06.21) 

  Kad pasiektumėte sėkmę, reikia eksperimentuoti ir improvizuoti — įprasti sprendimai neduos norimo rezultato. 

  Diena bus dosni įdomių pažinčių ir atsitiktinių susitikimų, bet vargu ar tai bus susiję su rimtų santykių pradžia. Jums gali kas nors patikti, bet patys nesiimsite iniciatyvos. Galimos neplanuotos kelionės.

  Vėžys (06.22-07.22) 

  Vėžių rytoj laukia palanki diena. Sugebėsite sustiprinti savo pozicijas ir surasti naujų sąjungininkų. Kuo daugiau dalykų suplanuosite šiandien, tuo greičiau galėsite juos atgaivinti.

  Bet prisiminkite — bandydami pasiekti viską iš karto, sugaišite tik savo laiką ir jėgas.

  Liūtas (07.23-08.23) 

  Šiandien jūs linkę filosofuoti ir svajoti. Kūrybinis potencialas tikrai bus didelis. Tačiau nebandykite įgyvendinti visų kilusių idėjų iš karto: kol kas ne pats palankiausiais tam momentas, geriau šiek tiek palaukti.

  Koronavirusas
  © Sputnik / Георгий Зимарев

  Kol kas geriau atidėti sudėtingus ir finansinius klausimus. Versle turėtumėte pasikliauti tik ilgalaikiais sąjungininkais.

  Mergelė (08.24-09.22) 

  Diena puikiai tinka suprasti save ir savo santykius su kitais. Jei turėjote asmeninių sunkumų, pasinaudokite proga susitvarkyti su jais. Neverta jaudintis dėl smulkmenų. 

  Taip pat atsiras galimybė išspręsti ir šeimos problemas. Artimieji įsiklausys į jūsų nuomonę ir lauks patarimo.

  Svarstyklės (09.23-10.22) 

  Puiki diena atgaivinti senus, bet svarbius planus. Panaudokite visą savo kūrybiškumą ir drąsą, nebijokite sunkumų. Bus naudinga parodyti lyderio savybes. Sunkioje situacijoje prisiimsite atsakomybę už kitus, ir kiti bus už tai dėkingi.

  Skorpionas (10.23-11.21)

  Šis pirmadienis Skorpionams tiks seniems projektams užbaigti. Naujų dalykų, ypač susijusių su finansais, šiandien geriau nesiimti — vis tiek jie nebus apvainikuoti sėkme.

  Traumų rizika yra didelė, todėl geriau atsisakyti didelio fizinio aktyvumo, tokio kaip bėgimas ir svarmenų kilnojimas.

  Šaulys (11.22-12.21) 

  Puikus laikas pradėti įgyvendinti projektą, kurį rengdami dirbote gana ilgai — dabar susiklostys jam palankiausios aplinkybės.

  Vakare atidžiai kontroliuokite savo emocijas, ypač jei jos išryškėja veikiamos alkoholinių gėrimų dozės — vėliau gali tekti gailėtis dėl savo elgesio.

  Ožiaragis (12.22-01.20) 

  Ryžtas yra jūsų šiandieninis kredo! Imkitės iniciatyvos, nenuleiskite rankų prieš kliūtis, naujai pažvelkite į senas problemas ir ieškokite netikėtų sprendimų. Tai tinkamas laikas naujiems atradimams ir pasiekimams.

  Galima planuoti kelionę, bus sėkmingi ir pirkiniai.

  Vandenis (01.21-02.19) 

  Diena bus praleista sunkiai dirbant, daug dėmesio teks skirti dokumentams, apskaitos ar ekonominių klausimų sprendimui. Klaidos tikimybė yra didelė, jums prireiks viso jūsų atkaklumo ir šiek tiek daugiau. Nedvejodami prašykite pagalbos.

  Naktinis dangus
  © Sputnik / Владимир Трефилов

  Meilės reikaluose gali kilti visokių bėdų. Bet jei nenorite sunaikinti esamų ryšių, susilaikykite nuo santykių aiškinimosi.

  Žuvys (02.20-03.20) 

  Šiuo metu patartina pasirinkti profesinę kryptį. Galite pradėti derybas dėl persikraustymo į naują darbo vietą. Svarbiausia neskubėti ir nesutikti su pirmu pasitaikiusiu pasiūlymu: kantrybė leis pasiekti tai, kas geriausia.

  Diena palanki apsipirkti — viskas, kas bus įsigyta šiuo metu, patikimai tarnaus daugelį metų.

  Dar šia tema

  Mokslininkas įvertino kolektyvinio imuniteto nuo COVID-19 atsiradimo galimybes
  Australijos mokslininkai atrado naują 500 metrų aukščio koralinį rifą
  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos