22:22 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Šventinių renginių organizatoriai tikina, jog nepaisant pandemijos suvaržymų, Klaipėdoje nestigs nuotaikos ir šiam metų laikui būdingo šventinio džiaugsmo

  VILNIUS, lapkričio 15 — Sputnik. Teatro aikštę ir vėl papuoš žaliaskarė, o nuotykių kolekcionieriai bus pakviesti į intriguojamą kalėdinių-naujametinių renginių kelionę, kurios kelrode taps šviečianti instaliacija "Šiaurinė žvaigždė". Klaipėdos miesto savivaldybę papasakojo, kokios bus 2020-ujų Kalėdos.

  Stebuklinga kalėdinio mėnesio programa

  Tūkstančius klaipėdiečių į Teatro aikštę sutraukiantis Kalėdų eglutės įžiebimo renginys šį kartą bus kitoks. Nors Kalėdų eglutė Teatro aikštėje nušvis gruodžio 5-ąją, įvertinus ekstremalios situacijos padėtį visoje Lietuvoje, įžiebimo ceremoniją klaipėdiečiai bus kviečiami stebėti namuose.

  Gruodžio 5-osios vakarą klaipėdiečiai ir visi mylintys uostamiestį internetinės transliacijos metu išvys šventinį koncertą su atlikėjų sveikinimais iš įvairių Lietuvos miestų bei eglutės įžiebimo momentą tiesiogiai iš Teatro aikštės.

  Organizatoriai tikina, jog nepaisant pasaulinės pandemijos suvaržymų, mieste nestigs nuotaikos ir šiam metų laikui būdingo šventinio džiaugsmo.

  Visą kalėdinį laikotarpį iki Naujųjų lydės šviesos instaliacija "Šiaurinė žvaigždė" pačioje senamiesčio širdyje. Koncertas "Kalėdos atkeliauja į Klaipėdą" sujungs įvairias sostines: Vilnių — Lietuvos sostinę, Kauną — laikinąją sostinę, Nidą — būsimą Lietuvos kultūros sostinę ir Klaipėdą — būsimą Europos jaunimo sostinę. 

  "Pandemija "neapkarpė" šventinei nuotaikai uostamiestyje sukurti skirto biudžeto, todėl tikiuosi, kad savivaldybės skelbtą konkursą laimėję kalėdinių ir naujametinių renginių organizatoriai padarys viską, kad sukurtų šventišką nuotaiką klaipėdiečiams, įkvėptų kalėdinio stebuklo laukimui ir leistų patikėti, kad net ir šio visuotinio išsibalansavimo akivaizdoje yra dalykų, kuriais galima ir būtina pasidžiaugti, o tuo pačiu primins kalėdinio laikotarpio esmę — kurti gėrį, grožį ir dalintis juo su šalia esančiais ir visai nepažįstamais žmonėmis", — sako Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas. 

  Pažymėta, kalėdinių-naujametinių renginių programa atvira visoms saugioms visuomeniškoms, labdaringoms iniciatyvoms. 

  Tegai:
  Klaipėda, Kalėdos

  Svarbiausios temos