05:29 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pernai uostamiesčio gatvių rekonstrukcijai Uosto direkcija skyrė panašią sumą kaip ir šiais metais, už ją buvo tvarkomos Pamario ir Priešpilio gatvės, Tilžės gatvės atkarpa

  VILNIUS, lapkričio 16 — Sputnik. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija šiais metais Klaipėdos mieste esančioms gatvėms ir keliams tobulinti skyrė 1,54 mln. eurų, praneša Uosto direkcijos spaudos tarnyba.

  Ši suma panaudota Mokyklos g. ir Šilutės plento žiedinės sankryžos rekonstrukcijai, taip pat sutvarkant gatvės ruožą Tilžės gatvėje (nuo Šilutės pl. iki geležinkelio pervažos). 

  "Uosto direkcija kasmet finansiškai prisideda prie miesto infrastruktūros, kuri reikalinga ir uosto, ir miesto reikmėms, gerinimo. Esame vienos bendruomenės nariai, todėl Uosto direkcija yra suinteresuota, kad miesto gatvės būtų kokybiškos ir patogios, kad geresne gatvių infrastruktūra naudotųsi visi miesto gyventojai", — sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

  Nuo 2000 metų darniai Klaipėdos miesto plėtrai, taip pat miesto socialiniams projektams ir jūriniams renginiams Uosto direkcija yra skyrusi apie 60 mln. eurų. Iš šios sumos Klaipėdos miesto kelių statybai ir rekonstrukcijai buvo skirta apie 26 mln. eurų, miesto ir uosto kelių rekonstrukcijai ir statybai — apie 22 mln. eurų.

  Dar šia tema

  Laivybos kompanija MSC ketina atnaujinti konteinerių paskirstymą Klaipėdoje
  Klaipėdos uostui gilinti bus skirta 17,3 mln. eurų
  Klaipėdos ir Šilutės rajonų vidaus vandenų keliai turės valstybinės reikšmės statusą
  Tegai:
  Klaipėda, Klaipėdos uostas

  Svarbiausios temos