15:26 2020 Lapkričio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1890
 • RUB90.0123
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Tarnyboje užtikrindamos viešąją tvarką bei eismo saugumą, pareigūnės pastebėjo, jog dega gyvenamasis namas, iškvietė priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą bei pačios ėmė belstis į pastato langus ir duris

  VILNIUS, lapkričio 16 — Sputnik. Panevėžio gatves patruliavusios dvi Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvinės grupės pareigūnės pastebėjo gaisrą ir prisidėjo prie gyventojų gelbėjimo, praneša Lietuvos policija.

  Anot policijos pranešimo, sekmadienį, po vidurnakčio, ekipažas pastebėjo kylančius tirštus dūmus. Operatyvinės grupės pareigūnės Rita Gaurienė ir Violeta Rinkūnienė nedelsdamos nuskubėjo į įvykio vietą.

  Paaiškėjo, jog Priemiesčio gatvėje pleškėjo gyvenamasis namas, viena jo dalis jau degė atvira liepsna. Pareigūnės iškvietė priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, o pačios ėmė belstis į pastato, iš kurio veržėsi dūmai, langus ir duris.

  Pažymima, jog pareigūnėms pavyko laiku pažadinti miegojusį vyrą. Jis suspėjo pasišalinti iš degančio namo, kartu pasiėmė savo šunį bei kelis būtiniausius daiktus. Deja, kitas šio namo gyventojas gaisro metu žuvo, jo kūną rado ugniagesiai, gesindami gaisrą.

  Policijos išgelbėtas panevėžietis teigė, kad tuo metu jau miegojo, gaisro nė nepajuto. Jei ne pareigūnės, greitai įvertinusios situaciją, šio įvykio pasekmės galėjo būti dar liūdnesnės.

  Tegai:
  Panevėžys, gaisras, policija

  Svarbiausios temos