00:48 2020 Gruodžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (370)

  Pasirodo, kad šįkart tai būta kontrabandinių vaistinių preparatų — šimtai pilnų dėžučių, buteliukų, flakonų, įvairių pakuočių

  VILNIUS, lapkričio 16 — Sputnik. Nemune pasieniečiai rado dvi dėžes, kurias, įtariama, upės srovė atnešė iš Kaliningrado srities. Jose buvo įvairių vaistų bei tuščių pakuočių nuo jų, rašo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Sekmadienį pasieniečiai vykdė tarnybą Panemunės kontrolės punkte. Jis yra Pagėgių savivaldybėje.

  VSAT pareigūnai pastebėjo Nemunu, kuriuo eina siena su Rusija, plaukiantį objektą. Netrukus patikrinę Nemuno pakrantę pasieniečiai jos krūmynuose rado dvi plūduriuojančias dėžes. Jos buvo suvyniotos į polietileną ir labai panašios į tas, kuriose būna kontrabandinės cigaretės.

  Контрабанда лекарств в Литве
  Pasieniečių Nemune aptikta vaistų kontrabanda

  Pasirodo, kad šįkart tai būta kontrabandinių vaistinių preparatų — šimtai pilnų dėžučių, buteliukų, flakonų, įvairių pakuočių. Ant jų yra pavadinimai rusų kalba "Kombilepin", "Amoksicillin", "Sintomicin", "Ortofen", "Nitrofungin", "Indometacin", "Taurin", "Kameton", "Cisnokobalamin", "Metrogil" ir "Festal".

  Tame pačiame Nemunu atplaukusiame krovinyje buvo ir daugiau kaip 1300 tuščių pakuočių su rusiškais pavadinimais "Pankretin", "Festal", "Tetraciklin", "Erinit", "Asparkam", "Vinpocetin", "Eritromicin" ir "Amoksicillin".

  Įtariama, kad kontrabandininkai galėjo planuoti šias tuščias pakuotes užpildyti Lietuvoje, kai kitais būdais ją būtų pasiekęs iš Kaliningrado srities atgabentas tokių dėžučių turinys. Mat vykstant per kontrolės punktą ir bandant nelegaliai gabenanti kiek didesnį vaistų kiekį, įpakavimai užima nemažai vietos, todėl pažeidėjams tai yra nepatogu.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (370)

  Dar šia tema

  Du teisėsaugos ieškoti lietuviai sulaikyti Vilniaus oro uoste ir pasienyje su Lenkija
  Sučiuptas lietuvis, neteisėtai kirtęs Baltarusijos sieną
  Pasieniečiai sulaikė neteisėtai į Lietuvą atėjusią Šri Lankos pilietę su sūnumi
  Tegai:
  vaistai, kontrabanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos