22:16 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Muitinės pareigūnai sulaikė 40 lagaminų su cigaretėmis, o 7 Latvijos piliečiams bei 4 asmenims be pilietybės, prisipažinusiems, kad dalis lagaminų iš rasto bagažo priklauso jiems, pritaikė administracinės atsakomybės priemones

  VILNIUS, lapkričio 17 — Sputnik. Vilniaus oro uoste sulaikyta 40 lagaminų cigarečių, apie tai pranešė Lietuvos Respublikos muitinė.

  Pirmadienio pavakarę Vilniaus teritorinės muitinės, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) ir Vilniaus oro uosto pareigūnai bendromis jėgomis sulaikė 40 lagaminų cigarečių kontrabandos, o vienuolikai asmenų, kurie keliavo per Lietuvos sostinės oro uostą atvykę lėktuvu iš Baltarusijos, pritaikytos administracinės atsakomybės priemonės už deklaruotinų akcizinių prekių nedeklaravimą muitinei.

  Pareigūnų duomenimis, šio pirmadienio pavakarę į Vilniaus oro uostą atskrido lėktuvas iš Minsko. Oro uosto pareigūnai, stebėdami Vilniaus oro uosto teritoriją, koridoriuje, ant laiptų, vedančių iš atvykimo salės į bagažo skyrių, pastebėjo nemažą grupę asmenų ir netoliese sukrautus lagaminus (keleivių rankinį bagažą).

  Asmenys buvo praėję VSAT patikrą, tačiau akivaizdžiai vengė vykti į muitinės kontrolės vietą, todėl oro uosto pareigūnai apie įtarimus įspėjo VSAT, šios tarnybos pareigūnai, patikrinę bagažą, keturiasdešimtyje lagaminų aptiko cigarečių su Baltarusijos Respublikos akcizo ženklais. Visus asmenis ir aptiktus daiktus VSAT pareigūnai perdavė Vilniaus oro uosto posto muitinės pareigūnams.

  Atlikę muitinės kontrolę, Vilniaus oro uosto posto muitinės pareigūnai sulaikė 40 lagaminų su cigaretėmis, o 7 Latvijos piliečiams bei 4 asmenims be pilietybės, prisipažinusiems, kad dalis lagaminų iš rasto bagažo priklauso jiems, pritaikė administracinės atsakomybės priemones (surašyti protokolai, sulaikytos cigaretės).

  Dar šia tema

  Muitininkai sulaikė durpėmis užmaskuotą beveik 2 mln eurų vertės kontrabandą
  Iš Baltarusijos įvežtose statinėse su aliuminio milteliais rasta cigarečių kontrabanda
  Nufilmuotas Baltarusijoje sulaikytas nelegalus oro kondicionierių krovinys iš Lietuvos
  Tegai:
  cigarečių kontrabanda, Muitinė, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Vilniaus oro uostas

  Svarbiausios temos