04:14 2020 Gruodžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2066
 • RUB91.3194
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (706)

  Tuomet SAM ir NVSC nebeskelbtų duomenų nuo lapkričio 25 dienos, o juos tokiais pat pjūviais kaip iki šiol skelbtų Statistikos departamentas vieną kartą per dieną

  VILNIUS, lapkričio 17 — Sputnik. SAM ir Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) pirmadienį COVID-19 komitetui siūlys kasdien skelbiamus duomenis apie koronavirusą perduoti skelbti Statistikos departamentui, rašo Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

  Tuomet SAM ir NVSC nebeskelbtų duomenų nuo lapkričio 25 dienos, o juos tokiais pat pjūviais kaip iki šiol skelbtų Statistikos departamentas vieną kartą per dieną, vienu įprastu laiku. Šiuos duomenis būtų galima rasti Statistikos departamento ir specialioje koronastop.lt interneto svetainėje.

  Trūkstamus duomenis, kurių nėra informacinėse sistemose, taip pat siūloma perduoti skelbti Statistikos departamentui. Specialistai tokią informaciją kasdien turėtų susirinkti iš Valstybinės ligonių kasos (VLK), gydymo įstaigų ir šalies laboratorijų, kaip iki šiol tai daro SAM ir NVSC atstovai.

  Taip pat atkreiptas dėmesys, kad jei žiniasklaidai kiltų klausimų dėl skaičių ir kasdienių duomenų tikslumo, komentarus turėtų teikti Statistikos departamentas. SAM ir NVSC komentuotų apie prognozes, tendencijas, priemones, kurių imamasi koronaviruso plitimui suvaldyti, kitų šalių patirtį ir kitais pandemijos valdymo klausimais.  

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (706)

  Dar šia tema

  Lietuvoje atnaujintos rekomendacijos dėl COVID-19 sergančiųjų izoliacijos
  Stankūnas įvertino Lietuvos galimybes išvengti "apokalipsės" dėl COVID-19
  Dar vienas Seimo narys užsikrėtė koronavirusu
  Tegai:
  Statistikos departamentas, koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos